Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szeretitek ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek ha egy lány alacsony?

Figyelt kérdés
Pl. ha te vagy olyan 180-190cm a lány meg 160-165cm az nem zavar?
2012. szept. 8. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar.16/F 187cm
2012. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavar, sőt szeretem ha egy lány alacsonyabb nálam, én inkább azt tartom romantikusabbnak hogy lehajolok a lányhoz és megcsókolom, nem azt hogy lábujjhegyre meg székre állok hogy elérjem az állát :D eddig is akik bejöttek nekem lányok nagyjából 160-065 között voltak (most van egy kb 155cm es lány is aki tetszik) én 176cm vagyok amúgy :D, zavar téged hogy alacsony vagy vagy csak kíváncsi vagy?
2012. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna, mert csak 160 cm-es vagyok.
2012. szept. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ma 17:22: zavar eléggé. Bár még nőni szerintem fogok:) (max165cm leszek sztem) Az osztályba szinte én vagyok a legalacsonyabb. Egy pár centivel(vagy néhány fejjel) mindenki magasabb nálam.:/
2012. szept. 8. 17:31
 5/9 A kérdező kommentje:
És köszi a választa mindenkinek:)
2012. szept. 8. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, van egy lány barátom aki 179cm annak meg az a baja hogy nagyon magas, folyton ilyen furcsán jár, csak hogy kevésbé magasnak tűnjön, vígasztald magad azzal hogy felvehetsz magassarkút akárkivel :D (2. válaszoló vagyok)
2012. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, totál nem érdekel a nő magassága őszintén. 19/F
2012. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy én direkt szeretem is ha mellettem pici,törékeny a lány,a mellkasonhoz tud simulni:) #első vagyok
2012. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ha alacsony lennék, csak akkor tudnám őket elképzelni magam mellett. Páran meg is sértődtek közülük, mert kosarat kaptak tőlem, pedig nem hitegettem őket smemivel, csupán jól elbeszélgettünk. Egyiküknek bizalmasan megemlítettem egy magas, számomra vonzó lányt táncóra közben, és utána valahogy már nem volt annyira kedves hozzám.
2014. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!