Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok amik elriasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok amik elriasztanak egy lanytol titeket pasikat? Szemelyes velemenyt szeretnek nem altalanossagokat

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 23:21
 1/6 Rainbowinthedark ***** válasza:
100%
semmi önálló vélemény nincs legalább 1 közös téma és nagyon butácska szegényke(Nem azt mondom hogy legyen egy Nietzsche de az alapokkal legyen tisztába)
2012. szept. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán szeretem, ha a célszemély akaratos, vagy éppen képes túlságosan is eldurvulni (üt, harap, karmol, betép, seggrészegre issza magát, átmegy trágár üzemmódba). Miért? Mert ez egyetlen nőnek sem áll jól.
2012. szept. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pia, cigi, sok elmászkálás.
2012. szept. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ASOT ***** válasza:

hááát kb. ehhez hasonlóak

aki NEM mondja azt, hogy :

- jajjj jajjj fáj most a fejem

- jajj jajj nincs semmi kedvem

- jajj jajj most én nézem a tévét

- jaj jajj most nekem így nem jó

- jajj jajj kéne egy új szerkó

- jajj jajj hogy áll a hajam

jajj jajj jajj jajj

- jajjj jajj én nem tudok főzni

- jajj jajj én nem fogom meg azt a olajos izét

- jajj jajj fúj az hogy néz ki és csak turkál a kajában ahelyett h azt mondaná h köszi de nem kérem.


meg az amikor otthon ül a seggén anyu apu eltartja 20-on akárhány évesen és ha meg kell mozdulni akkor már jajj van, és se suli se munka se semmi.

2012. szept. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van is egy ide passzoló zene: http://www.youtube.com/watch?v=qQltM8Heohk
2012. szept. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én legfőként attól mászok a falra,hogy ha nem tudok vele miről beszélni és akármilyen témát hozok fel ahhoz 1-2 mondatot szól hozzá és utána jön a kínos csend.Szerintem egy beszélgetéshez legalább 2 ember kell(akinek tudathasadása van az kivétel)és ha csak az egyik fél aktív akkor az kifejezetten idegesítő.Én személy szerint kínosnak érzem,hogy ha teljes mértékben én irányítom a beszélgetést és a lányból majd,hogy nem harapó fogóval kell kihúzni mindent,mert abból azt szűröm le,hogy nem kíváncsi rám.Még az szokott elriasztani,ha kihívóan van felöltözve,szerintem egy nő ne bocsájtsa közszemlére magát,mert abból sokan azt szűrik le,hogy prostituált.

21/F

2012. szept. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!