Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek is bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek is bejönne egy ilyesmi fiú? (kort is írj a válaszodba) 14/L

Figyelt kérdés

Számomra a tökéletes fiú:


Legyen magas, mert én is az vagyok. (legalább 175 cm legyen). Legyen kedves, udvarias, de ne nagyon érzelmes. Ne legyen csöndes, mindig lehessen vele valamiről beszélgetni. Legyen jó a humora! Ne legyen buta, legyen értelmes. Ne legyen rasszista, azokat utálom. Ne ítéljen a külső alapján! Legyen romantikus.

Így közelítsen ahhoz a lányhoz akit szeret:

Először legyen kedves vele, ismerkedjen meg vele, és csak utána hívja el randira. Adjon rózsát a lánynak és ne sárgát, mert azt a beteg nagyiknak szokták. Adjon vörös rózsát.  Ha igazán szereti ölelje át és súgja a fülébe hogy szereti..<3

Ilyesmi kinézet jön be:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

NE drogozzon és NE cigizzen mert én az olyanoktól akik azt hiszik az menő, az olyanoktól HÁNYOK!

Öltözködés: Legyen divatos. Nekem bejön ha a fiú csőgatyát hord, csak ne feszüljön annyira rajta mintha harisnya lenne. Ne hordjon rózsaszín cuccokat.

(ezt én irtam)



2012. szept. 9. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ne legyen rasszista, azokat utálom." - Egyszer sétálj végig Harlemen vagy akár a VIII. kerületen, drágám.


"Ne ítéljen a külső alapján!" - Ehhez képes te rengeteg - a külsőre vonatkozó - kritériumot megadtál. Szóval neked lehet válogatni, a fiúnak nem? Okos vagy, kislány.

2012. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted kislány nem?:D
2012. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
még kicsi vagy és ezért tetszik az ilyen:) Amúgy pár éve nekem is tetszettek a hasonlók :)
2012. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehetnél idősebb is!
2012. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3-4 év múlva ha elolvasnád ezt a kérdést sírva röhögnél rajta... (ezt meg én írtam -.-)
2012. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
kik ezek a kislányok? egyet ráverek bármelyikre azt összeszakad
2012. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézus ereje, hogy néznek ezek ki?

Taigetosz pozitív az összes.

2012. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem férfiak, de még csak nem is fiúk,ezek puncikák, 10 kg-ot nem bírnának el, még talán közösen sem.
2012. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na hát ezek amiket ide belinkeltél... szörnyű... utálom az ilyen kinézetű fiúkat, egyáltalán nem férfiasak.

Itt a leírt szövegedben konkrétan egy tökéletes fiút vázoltál fel magadnak, de olyat nem fogsz találni, nincs, mert senki sem tökéletes. Jó pár év múlva nagyot fog változni a véleményed, találsz majd valakit, aki nem biztos, hogy megfelel az itt leírtaknak, de szeretni fogod, a hibáival együtt!

Ne legyenek ekkora elvárásaid.


17/L

2012. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

jaj. ilyen a mai 14 évesek ízlése? szörnyedelem :D ezek mind olyanok kb, mint Justin Bieber. az ilyen típusú pasik sosem jöttek be, még akkor sem, amikor annyi voltam, mint te. tipikus bájgúnár nőcsábászok, hidd el, ezek baromira nem olyanok, mint amiket leírtál, ugyanis minden kiscsaj értük rajong :D


egyébként meg pár év múlva tényleg sírva fogsz nevetni ezen a kérdésen. szőke herceg fehér lovon pedig nem létezik.

2012. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!