Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó az alakom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó az alakom? Vékony vagyok? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


ez a pizsim..:) vagyis csak a póló.A naci csak ilyen szar valami szóval a ruhát ne nézzétek:D


2012. szept. 9. 23:17
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
62%

Akkor mit nézzünk?! Basszus nem látszik semmi.


Na vedd le!:P

2012. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
50%

Oszinte legyek?

Jo az alakod, de nem vagy vekony. Labaidon meg lenne mit dolgozni, vagy ledobni egy par kilot. Remelem nem haraszol meg, hogy ezt mondtam, de tenyleg fogynod kellene kicsit.

2012. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
54%
átlagos alakod van, nem vagy kövér, csak vastag a lábad
2012. szept. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
52%

Második válaszolót sem az eszéért szeretik valszeg...Nehogy nekem elkezdjél fogyni,pont jó vagy így! Nekem a lábaid tetszenek a legjobban(nyugi,nem csak azért,mert csak azokat látom) Pont az ilyen lábak jönnek be a legjobban,a vékony lábú csajok olyan rozogák,ez sokkal jobb.


Hanem vedd már inkább le azt a ruhát,mert így alig látni valamit,az arcodat úgyse látjuk,most fehérneműben nem ciki,mit veszíthetsz. ;)

2012. szept. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
42%
Jó. :) Bár a lábaidon picit formálhatnál, de úgy összességében rendben vagy :)
2012. szept. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
47%

Nice one...

Igen, a lábak... azt intézd el :D

2012. szept. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:

azért az utcán nem fordulok utánad :D vékony nem vagy és a lábaidon is van mit dolgozni, ahogy az előzők mondták.


amúgy egész jó alakod van.

2012. szept. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
Egész jó, átlagos.
2012. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet nem is vastagok azok a lábak, a képek homályossága sokat torzít a valóságon :)
2012. szept. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
nyugi, én is ilyen vagyok (#3) a lábaim vastagabbak...
2012. szept. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!