Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is jó kis szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jó kis szemét vicc ez a sorstól?

Figyelt kérdés

Alacsony, sovány alkatú vagyok, ha lány lennék már imádnának a fiúk, de fiúként undorodnak tőlem a lányok és én vagyok a ragályos pestis, akitől menekülni kell, mert halál hozok rájuk, ha véletlen le merem őket szólítnai vagy rájuk merek nézni.

Ja és sportolok, edzek, teszek azért, hogy hízzak, de csodát senki se várjon, megmondták ritka vacak anyagcserém van.



2012. szept. 9. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
az vicc
2012. szept. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hihihi

a párom is gebe de nem zavar


183cm magas és alig 70kg

2012. szept. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Még meddig sajnáltatod magad itt a GYIKen? Inkaább húzz aludni... Vagy mit vársz? Nyaladbaugrik egy csaj a monitorból és megsajnál?... Klaviatúracirkáló...
2012. szept. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én biztos nem imádnálak, a sovány nőkre rá sem nézek, ha alacsonyak, akkor meg főleg nem :D
2012. szept. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eszemben sincs a vékony alacsony csajszikhoz vonzódni... :D Azokat meghagyom a mümájereknek, én inkább maradok a teltebb idomoknál.

Am mi lesz most így veled? Már a második kommentelõ irja, hogy csajnak se lennél jó..

Akkor most UFO leszel? xD Bár arra meg nem vonatkoznak a moderátori feltételek.. Legalább szabad joggal kiirhatod már akár napi 3X is a napi 1X helyett.. ;)

2012. szept. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a tomegnovelok csodakra kepesek, de szerintem anelkul is lesz olyan ember aki ugy fogad el ahogyan vagy , nem kell ezen annyit agyalni szerintem. mindenkinek van egy parja valahol remelhetoleg
2012. szept. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a soványakkal nincs nagy bajom de az alacsonyakkal igen mert én magas vagyok...14/L
2012. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!