Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csinálják a páwa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csinálják a páwa gyerekek, hogy sikerük van a lányoknál?

Figyelt kérdés
Pedig nem gazdagok es a jo ruhat nem sajat erejukbol veszik meg hanem szuloi segitseggel. Tehat nem ok gazdagok hanem a szulok. Nincs is munkahelyuk mert tizenevesek. Nem neznek ki jol, mert nem izmosak, vagyis nincsenek jo genjeik. A jo kinezet egyenlo sportos testtel nàlam, vagyis az en szotaramban. Akkor hogyan csinaljak?
2012. szept. 10. 09:15
 1/7 ASOT ***** válasza:

ez inkább a fiatal korosztályra jellemző nemde?


a 14-18 éves korig kb.

2012. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tom, de tegnap láttam egy oylan b*zinak kinéző gyereket aminek kb csak a csontja látszodott hogy ilyen fullos csajjal járt. Azok nem 14 évesek voltak. Szal elégé gáz és nem tom hogy csinálják. Bár nekem sincs gondom a csajozással,de az ilyeneknél sosem értettem.
2012. szept. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A tv miatt van ez meg a média miatt.


Tegnap is láttam 2 ilyen gyereket és több voltak mint 18.

És basszus olyan nadrág volt rajtuk mint a csajokon szokott lenni és vékonyabb volt a lábuk mint a legtöbb nőnek mint 2 piszkafa :)

2012. szept. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én magas vékony fiú vagyok,és a lábam is elég vékony. A pofámra meg azt mondják ,h nagyon jó,jóképű vagyok. A ruháim viszont teljesen hétköznapiak,és a hajamat se lövöm be,mégis ezekkel a k*csög páwákkal azonosítanak engem pedig nagyon távol áll tőlem ez a stílus. Csak az ilyen tiniribi médimajmoló ribik buknak rám,akiket én nagyon nem komálok. Ha ezt te sikernek nevezed,h ilyenek buknak rád,hát gratulálok! A normális lányok meg a kinézetem miatt azt hiszik,én is ilyen műmájer vagyok. Csupán TESTI ADOTTSÁGOK alapján nem lehet valakit bekategorizálni, erről nem tehet az ember.
2012. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De milyen lányoknál? A hülye tini plázapi.csáknál, a minőségi csajoknak ez nem jön be nyugi, mondjuk kinek mi a minőség...
2012. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én meg alacsony, vékony fiú vagyok és vettem pár páwa ruhát, felvettem és máris volt két csaj, akik nagyon megnéztek meg látszott, hogy bejvöök nekik. Ennyi. A Páwa rongyok nélkül fele annyi lány néz meg vagy még annyi sem.
2012. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A minőség sokkal fontosabb mint a mennyiség! Aki ezt nem hiszi,az meg csak sírjon itt tovább,és féltékenykedjen a gyökér páwákra! ;)
2012. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!