Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki nekem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nekem nagyon tetszik de nem tudom mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Mikor már meg kérden hogy hogy vagy, milyen volt a napod ezek után nem tudunk mit beszélni
2012. szept. 10. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne csak neten beszélgess vele ;) személyesen sokkal több közös témát lehet találni :)
2012. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TOMAtm ***** válasza:
100%

olyankor kell csókolózni ha nem jut semmi az eszedbe.

De azt soha ne meséld h túljutottál a call fo duty második küldetésén mert sztem otthagy :)

2012. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindent csak nyugodtan és egyszerűen!

Semmi nagyképűség és tuti menbi fog ;-)

Am melyikőtök hány éves? Csak viszonyításképpen?!

2012. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
betűket
2012. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
betűket, de lehetőleg értelmes szavakat alkossanak, azok pedig mondatokat, amelyek összefüggenek
2012. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia mizu? ha akar beszélgetni látszik és beindulnak a témák, ha nem akkor hanyagold
2012. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!