Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár napja szexeltem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja szexeltem egy sráccal, nem védekeztünk . Ezek lehetnek a terhesség első jelei?

Figyelt kérdés
Pontosan 5 napja volt az aktus. ma egésznap lázam volt és hányingerem.. Szó szerint tüzeltem.. Normális válaszokat !

2012. szept. 10. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
ezek nem. egyáltalán elélveztek benned?
2012. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. Nem valószínű!
2012. szept. 10. 22:51
 3/10 Rs. ***** válasza:
Ha ennyire félsz a terhességtől, akkor inkább menj el nőgyógyászhoz. Legegyszerűbb.. vagy terhességi teszt. :)
2012. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
nem tudod, hogy teleélvezték-e a pinádat friss, omlós ondóval??? aludtál közben?
2012. szept. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
még nem lehetnek...tesztelned kell a 14.napon.(vagyis 9 nap múlva)
2012. szept. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem lehet kimutatni tudtommal, és nem is érzed, ha picurod van:) én a 6.héten jöttem rà, de a mai napig nem venném észre, teljesen tünetmentes vagyok, csak a melleim nöttek meg:) Egyébként Egyvalamit nem értek: nem tudod, hogy beléd ment-e. Hogyhogy? Még ha nem is érzed, amikor benned van, amikor kifolyik, csak észreveszed...! Meg ezzel a kiràntàsos modszerrel ne nagyon kisérletezzetek, én igy estem teherbe, és nem vagyok egyedül!! ésszel légy! Irass tablettàt, menj nögyogyàszhoz, vegyetek gumit! ezt igy sorrendben!!!
2012. szept. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi nektek:)

Nem félek a terhességtől, csak kíváncsi voltam, hogy ez az lehet-e, és azért nem tudom, hogy belém ment-e mert bódult állapotban voltam..

2012. szept. 11. 12:16
 8/10 anonim válasza:
az elso jelekt tenyleg olyan 2 het mulva lehet tapasztalni , amikor mar ugye a teszt is mutatja . de amugy gyanus lehet , ha noni kezd a melled , bar az nallam akkor is gyanus jelnek lett titulalva , amikor vegulis a honap vegen sikeresen meggyozoghettem rola , h semmi gaz . ugyh meg raersz .
2012. szept. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
az elso jeleket tenyleg olyan 2 het mulva lehet tapasztalni , amikor mar ugye a teszt is mutatja . de amugy gyanus lehet , ha noni kezd a melled , bar az nallam akkor is gyanus jelnek lett titulalva , amikor vegulis a honap vegen sikeresen meggyozodhettem rola , h semmi gaz . ugyh meg raersz .
2012. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta voltam orvosnál és kiderült, hogy valamiféle fertőzéses betegségem van, de azért 2. hétnél mindenképpen tesztelek!
2012. szept. 11. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!