Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Van koztetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Van koztetek olyan akinek ha valasztani kell jobban tetszik a barna szemszin egy lanyon mint a vilagosabb szinek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
yes. sötét szem, sötét haj :$
2012. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom. Talán a világosabb színek. :) De nekem mindegy lenne, ha nem kellene választani.
2012. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ,hogy milyen a lány mert lehet ,hogy amúgy ronda de világos szemű vagy épp fordítva.
2012. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
A kék vad, a zöld titokzatos, a barna őszinte. Utóbbit választom.
2012. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mókusgyilkos ***** válasza:

nem attól függ milyen a lány ez 1 1xű kérdés a sötét [barna] szem tetszik jobban v bármi más :D


részemről bármi más nem igazán szeretem a barnát de nyilván nem különösebben lényeges szempont. [h stílusos legyek]

2012. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Fura, mert nekem kékeszöld szemeim vannak és többnyire a barna szemű, sötét hajú lányokra bukom. Leutóbb is épp egy ilyen lány nézett hátra rám buszmegállóban. =)


Amúgy a kék szem vonz a legkevésbé fura mód, pedig sokan éltetik.

2012. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"de nyilván nem különösebben

lényeges szempont"

Pont ezt mondtam,csak másképpen.

Amúgy a kérdésre a válasz,nekem tök mindegy.

2012. szept. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem a sötétebb szemszíneket, ebből a barna a legvonzóbb számomra.
2012. szept. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
világéletemben barna szemért voltam oda, míg meg nem ismertem a gyönyörű, tengerkék szemű barátnőm.
2012. szept. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!