Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevésődés? Létezik az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevésődés? Létezik az ember életében az az egyetlen egy nagy szerelem? 7 éve szeretek egy férfit, már már olyan, mint a bevésődés.

Figyelt kérdés
Sokakkal előfordul ez, hogy minden ellenére csak az után az egy után sóvárognak? Más szóval:Létezik embereknél a bevésődés?

2012. szept. 12. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
tvájlájt forevör
2012. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nálam létezik, bár nem ennyi ideje.
2012. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is "szerelmes" voltam egy fiúba kb 8évig. Úgy éreztem, nem fogok még egy ilyen pasit találni aki szinte minden szempontból megfelel nekem. Mondták is, hogy ez már fanatikus. :-) Általános iskolától kezdve a fősuliig vele voltam elfoglalva. Általánosban nagyon helyes volt, megtetszett. Csesztetett, ez ugye kiskorban még bejön, és szinte együtt nőttünk fel. Utána meg egyre jobb pasi lett. Annyira vonzódtam hozzá. Meg elérhetetlen is volt számomra, ezért még jobban érdekelt. Pedig jobban belegondolva nem is ismertem olyan jól. És akit nem ismerek, abba hogyan lehettem szerelmes? :-D Inkább a szerelem érzésébe voltam bele esve. Nem tudom, mennyire írtam érthetően. :-D
2012. szept. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Létezik. 23 éves vagyok, 11 éves koromban történt meg a bevésődés, azóta sem múlt el. Nem is fog már szerintem

L23

2016. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!