Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy lány csak fagyaszt egy kapcsolatot és megfigyeli hogy reagálsz, vagy tényleg nem kíváncsi rám?

Figyelt kérdés
Egy lány elkezdett kerülni konkrétan. De én úgy érzem pozitív élmények előzték meg ezt az egészet. Most magával is megpróbálja elhitetni, hogy rosszban vagyunk, hogy pár hét múlva tényleg utáljon? Vagy csak a háttérbe vonulva figyeli hogy reagálok?
2012. szept. 12. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Most így erre konkrétan nem tudom a választ, de szerintem nem érdemes vele foglalkozni. Valószínű, hogy le akar koptatni valami miatt, ha bejönnél nála, akkor nem viselkedne így. Ha meg mégis, akkor annyira körülményes, hogy vagy bele kell adni minden energiát és feleségül venni, vagy ha ennyire nem érdekel, akkor hagyni a francba, mert csak a bajod lesz vele :)
2012. szept. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha nem te irányítasz,és várod,hogy ő mit csinál majd azt már alapból megette a fene.

ez tökölés,első számú nőriasztó.

hívd randira a barátnőjét,vagy legalábbis udvarolj neki,úgy lépésre kényszerítheted.

ez a háttérbe vonulós teóriád meg agyrém,nincs ilyen.

2012. szept. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!