Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Nem volt nehéz, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nem volt nehéz, vagy nem lesz nehéz elfogadnotok, hogy kopaszodtok?

Figyelt kérdés
Én nőként el sem tudom képzelni, milyen lehet ez. A lelketekben változott valami? Vagy fog változni szerintetek? Kort kérlek írjatok! (Ha van olyan nő, aki ismer ilyen férfit, akkor leírhatja, az ismerőse hogyan érezte magát.
2012. szept. 13. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem,amugy is borfeju vagyok.))
2012. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond, tolom nullás géppel és kész, szeretem. Nem lennék kopaszodó is ez lenne meglehet, mivel a szőrt sem szeretem...
2012. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a fodrásznál futottam össze egy régi barátommal (nő vagyok) és mondta befestetni a haját mert őszül-mondtam neki nehogy azt nem kell szégyelni ha egy srác őszül-egy nőnél más fessék a hajukat a nők... Hallgatott rám :)

Kopaszodásról meg írnak a pasik-engem nőként megviselne most nyáron hullott a hajam szerintem vitaminHiánytól...:P

2012. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hála az égnek apámtól és/vagy anyai öregapámtól megörököltem a dús, hullámos hajat, ami nem hullik ki :)

Egyébként ha kopaszodnék, valószínűleg jó sokáig tartana, míg elfogadnám.

2012. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Páromnak nagyon dús és szép haja van/volt. Néhány éve elkezdett kopaszodni. Most még nem annyira látványos, de már azért észrevehetően ritkább a haja.

Őt nagyon megviseli. Sokszor emlegeti. Attól fél, hogy majd kopaszon nem fogom szeretni. Engem viszont egyáltalán nem zavar, sőt, az sem érdekelne, ha teljesen kopasz/borotvált lenne a feje, én úgy is imádnám.

párom 26/F

2012. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy ferfi kopaszon is ferfi. A magabiztossagot, jokedvet es az olelest a kopaszodas nalam nem befolyasolhatja.
2012. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azt szokták mondani a kopasz férfiak jók az ágyban...
2012. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a hajam így egyáltalán nem zavar.
2012. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Soproniuni válasza:
Lassan 36 éves leszek és erősen kopaszodom 23 éves korom óta. Sajnos így szerintem idősebbnek látszom a koromnál. A kopaszságot szégyellem noha nem tehetek róla ezért állandóan baseballsapkát hordok amit ritkán veszek le árhova is menjek. Szinte sapka nélkül csak itthon vagyok.
2012. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!