Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok irjátok már meg.! Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok irjátok már meg.! Ki az aki a további dolgokat teljesíteni tudja? Többi lenn----

Figyelt kérdés

Ki az aki az őszinteséget a megbízhatóságot illetve a szeretet részesíti elönyben??


És ki az aki csak szorakozni akar és csak a sexen jár az esze,illetve foggalma sincs azt emberi érzésekröl,illetve leszarja a másikat h mi van vele meg hasonló dolgok..


Azért kérdezek ilyeneket mert kiváncsi vagyok h csak én látom így ezt vagy tényleg ez a mai világ...egyre jobban azt hiszem h ilyen a mai világ mert nemhiába kérdezek ilyet mert ezt tapasztalom is a valóságba és a normális lányok nagyon kevesen vannak...inkább többségben vannak azok akik "azt képzelem magamrol amit akarok"emberek.... ....sajnálatos


Véleményeteket várom hogy nő szemmel mit láttok???



2012. szept. 13. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

"Véleményeteket várom hogy nő szemmel mit láttok???"


Ugyan már,most ez komoly?Te is tudod hogy ők úgyis kamu szöveget fognak nyomatni "Én nem ilyen vagyok bla bla bla" Persze mindenki ezt mondja


"Ki az aki az őszinteséget a megbízhatóságot illetve a szeretet részesíti elönyben??"


A nők 5%-a(Jó indulattal)


"foggalma sincs azt emberi érzésekröl,illetve leszarja a másikat h mi van vele meg hasonló dolgok.."


A nők 95%-a


Férfiaknál pedig


"Ki az aki az őszinteséget a megbízhatóságot illetve a szeretet részesíti elönyben??"


1%


"És ki az aki csak szorakozni akar és csak a sexen jár az esze"


99%

2012. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Első---

Részben igazad van és én is hasonloan gondolom mint te...

Amugy igaz h kamu szövegeket irnak és beszélnek mert ugye könnyebb mindent leirni láthatatlanul,elbujva egy gép mögött....minthogy 4 szemközt..


Én a 10 %-ot megadom jóindulattal

és a 95%-od javitanám 90 re értelemszerűen


Férfiaknál javítanék az 1% on----10% ra


de ennyi:D



de igen ez a valóság...el kell fogadni...

2012. szept. 13. 22:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Személy szerint én az őszinteséget a megbízhatóságot illetve a szeretet ÉS a szexet részesítem előnyben.

Szerencsére a barátommal mindezt kölcsönösen meg tudjuk adni egymásnak. :)

2012. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
persze így jogos:D
2012. szept. 13. 23:18
 5/10 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok, nem biztos, hogy elfogadtok engem, mint nő, inkább mint egy tinédzser. Én úgy látom, hogy a többség a második kategóriába tartozik. Tudom, mert 4 régi barátnőm közül 3 ilyen típus lett. Mára teljesen elhidegültünk egymástól, mert mikor kinyilvánítottam a véleményem, hogy szerintem ez a hozzáállás nem jó, mindig összevesztünk és egyfolytában szidták a barátomat és azt várják mai napig, hogy szakítsunk. Ilyen barátnők nem kellenek nekem. Irigyek, r*bancok, mindenkivel csak játszanak. Viszont a középiskolában megtaláltam azokat, akik hasonlóan gondolják a dolgokat, mint én. Úgymond mi az első kategóriába tartozunk. Persze ezek mellett fontos az is, hogy az illetőnek milyen a stílusa: humoros, jószívű legyen, ne legyen "sötét" agyilag, jókat lehessen vele beszélgetni.
2012. szept. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekm volt néhány lány aki tetszet ( nem csak kívülről mert kedves volt barátságos amikor nem volt cigim akkor adott XD de az a baj h soha nem lehet a barátnőm hiába tudja hogy szeretem csak nem akar megbántani vele azért nem is mondja, mert egyszer már hallottam tőle azt hogy ezt mondta ) az-az szóval vannak még olyanok is akik még kedvesek :)
2012. szept. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hanariko ***** válasza:

Persze, aki őszintén elmondja hogy ő normális, az tuti álszent... hát ez is egy hozzáállás.

Egyébként kérdező, igazad van, eléggé elkurvult a világ DE még nem teljesen. Csak emiatt az "eléggé" és "majdnem teljesen" miatt sok pasi CSAK annyit tud leszűrni hogy MINDEN nő k*rva. (jó persze vannak alap nőgyűlölők, azokat nem nehéz meggyőzni xD)

2012. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hanariko ***** válasza:

jah és a lényeg: nekem személy szerint nagyon fontos a szeretet meg a bizalom.

DE... ezek belső tulajdonságok és nagyon kihagytad innen a külsőségeket. Ne élj abban az álomvilágban, hogy az nem számít. Mindenkinek számít... (részletezhetném, hogy a külső megítélésében miért tartom magam egyedinek (ha szabad ilyet mondanom magamra) de csak akkor írnám le, ha érdekel majd)

2012. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

értelek,persze h a külső is fontos tudom...én sem vagyok egy ronda valaki vagy bármi...

de igen kiváncsi vagyok rá..ird le

2012. okt. 25. 23:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem ezek spec kva fontos dolgok, és épp ezért nem is túl gyakori, hogy csak úgy dobálózom vele, hogy én őszintén szeretlek, meg őszinte vagyok veled, meg bízok benned...


Nem ezek fontos, jelentős, és alapvető dolgai egy kapcsolatnak, ami nem jár csak úgy minden jöttmentnek a két szép szeméért.


Én elég ritkán érzem azt, hogy ez az illető alkalmas lenne egy kapcsolatra (és félreértés ne essék, nem a külseje miatt...) és emiatt lehet, hogy én rideg vagyok, vagy elutasító, mert nem nagyon adok esélyt csak úgy bárkinek, de nem fogok hazudni, nekem komoly kapcsolat kell és ha valakiben már csírájában érzem, hogy itt biza komoly gondok is lehetnek (most kapcsolat szempontjából), akkor hagyom a fenébe.


De ha valaki mellett elkötelezem magam, akkor annak én maximálisan megteszek mindent, szeretem, őszintén, és bízhat bennem. De ezek igazi érzések. És ezzel szerintem sem én, sem úgy valójában senki nem dobálózik csak úgy, épp ezért olyan ritka.


Más az, hogy pár szeretetéhes egyén a kedvességet összekeveri a szerelemmel és szerelmet érez, mert végre egyszer nem magányos, és így mindent brutális veszteségként él meg, holott igazából nem azok hiányoztak a kapcsolatból, amiket te itt felsorolsz, hanem egész egyszerűen sosem volt a dolog életképes komoly kapcsolat, mert mindenki csak úgy lelkesen fejest ugrik mindenbe, még akkor is, ha már előre lehet tudni, hogy halálra ítélt a dolog.


A szex pedig legalább olyan fontos része a kapcsolatnak, mint minden más, mint ahogy az sem elhanyagolható, hogy hogy fest valaki. De NEM CSAK ezek számítanak.

Ez az én véleményem.

21L

2012. okt. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!