Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja?

Figyelt kérdés

van egy fiú a suliban akit megszeretnék ismerni...

megkérdeztem egy fiút (akivel tavasszal majdnem elkezdetem járni) h milyen a barátja (jóban van azzal a fiúval aki tetszik nekem)

ő pedig ezt mondta: "nem mondok róla semmit, mert hogyha rosszat mondok akkor engem fogsz hibáztatni, amiért nem jártok"

de ezt miért csinálja?

amikor én nem akarok senkivel sem járni? csak szimpla barátság.....

de akk meg miért nem tud róla mondani néhány szót/tulajdonságot????



2012. szept. 14. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszerűen irigy. Ha neki nem jött össze Veled, akkor másnak se sikerüljön, mert így neki még fennmarad egy haélvány esélye, hogy bevállalod, mint pótlékot.

A srác egyébként jól kikerülte a kérdést ... grat neki :)

2012. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!