Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez "ferdeség"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez "ferdeség"?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, a helyzet az, hogy eddig hetero-nak tartottam magam, de ebben kezdek mostanában kicsit megingani.:\ Ott kezdődött, hogy volt egy lány másfél éve, aki nem tudom miért, de annyira megtetszett (nem szexuálisan vonzott), hanem csak meg akartam ismerni. de csók, vagy többre nem is gondoltam, csak azt tudtam, hogy valamiért nagyon különlegesnek találom, és meg akarom ismerni, csak beszélgetni. aztán a másfél év alatt ez enyhült, mostanra szinte el is múlt. de most van egy másik lány, aki iránt nem csak "beszélgetni való" vonzalmat érzek, hanem vágyom, hogy csókolózzak vele:\ (de többre még mindig nem lennék képes, még járni sem vele, csak egy csók...). Emellett a fiúk is nagyon vonzanak, tehát leszbi biztos nem vagyok, max biszex. de ebben sem vagyok biztos. ti mit gondoltok, lehet hogy biszex leszek? nem lenne baj, mert akkor még több ember tetszhet:), csak pl a családom nem túl elfogadó ezzel kapcsolatban...ők szinte el se tudnák képzelni hogy az lennék. egyébként kiskoromban szinte csak fiú barátaim voltak, az évek során ez megfordult, mostmár több lány barátom van, így is vannak fiúk is, de lányokkal jobban kijövök barátilag. külsőre sem, és viselkedésre sem vagyok egyáltalán fiús. bennem még felmerült az, hogy csak azért vágyok egy kis "kalandra" mert fiúknál nem volt sikerem eddig, nagyon vágyom már egy kapcsolatra, és lehet hogy próbálok több emberben meglátni a jót. nem tudom ez mennyire érthető, szerintem elég jól kifejtettem, a kérdésem tehát az lenne, hogy szerintetek ez tényleg csak "tini kalandvágyás", hogy kipróbáljunk újat is, vagy biszex lehetek?

2012. szept. 14. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ez szerintem csak kíváncsiság.. ahogy a fiúknál is szokott ilyen "fellángolás" lenni.
2012. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
még kiegészíteném a sztorit azzal, hogy régebben több fiú, tetszett, most csak egy. lányból meg kb 3 "tetszik" :DD
2012. szept. 14. 22:18
 3/12 Geta96 ***** válasza:
A lányoknál ezt nem tartom annyira természetellenesnek mint a fiúknál majdnem minden lányban van bi hajlam és ezt ti sem tartjátok annyira taszítónak mint én ugyanezt fiukban. Félreértés ne essé nincs semmi bajom a melegekkel csak undorítónak találom de semmi előítélet.
2012. szept. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Feküdtél már le fiúval tartós kapcsolatban? Szerintem inkább csak a hormonjaid tombolnak és "rámásznál" mindenre, ami mozog. Én is éreztem ilyet, hogy megismertem munka/suli kapcsán sok új embert, és közülük 1-1 lány valamiért kitűnt, különlegesebbnek tartottam és kíváncsi voltam rájuk, de nem lett semmi olyan. Főleg mióta egy sráccal komolyabban kezd így alkauli a dolog, már csak ő köt le ;) Nézelődni meg amúgy sem tilos, ha látsz egy neked érdekesnek tűnő csajt/srácot, hát nézd meg. Nem bán. Aztán meg ki tudja mit hoz az élet :)
2012. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%

Nőknél ugyanúgy deviancia a homoszexualitás, mint férfiaknál. Ne legyen kettős mérce! Az meg, hogy kíváncsiság... érdekes módon arra senki sem kíváncsi, hogy milyen lehet megdugni egy kutyát, milyen lehet lefeküdni egy 80 éves nénivel vagy bácsival.

Ez nem kíváncsiság, hanem a média által propagált divat vagy tényleg biszexualitás.

2012. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsónak igaza van.
2012. szept. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha kipróbálod lánnyal a smárt és jól esik, és mondjuk bele is tudsz szeretni Na az biszex! ;)
2012. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Nekem még az is jól esik, ha a kutyusom nyalogatja a fülem. Akkor én multisexuális vagyok!
2012. szept. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Akkor leszel multiszexuális, ha már a püncusodat nyalogattatod.
2012. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"érdekes módon arra senki sem kíváncsi, hogy milyen lehet megdugni egy kutyát"

Nem véletlenül.

Egyértelmű, hogy ha valaki kutyával akar szexelni, az orvosi eset. A melegséggel viszont nincs semmi baj.

2012. okt. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!