Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az érdekelne hogy mi/mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érdekelne hogy mi/mik okozhatják a nemi szervem viszketését? (Aki nem veszi komolyan a kérdést, inkább ne írjon semmit! )

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja érzem, hogy folyamatosan viszket a nemi szervem.. (2 partnerem volt,tehát nem sok és szükséges módon(intim lemosóval) tisztálkodom lent. gyengébbek kedvéért ezt hozzátettem) megnéztem kis tükörrel, de semmi furcsát nem láttam. Egyszerűen viszket és néha szúr is. Esetleg fehérneműk anyagára vagyok allergiás(ezt azért kétlem,mert mindenféle anyagú fehérneműm van,és mindnél szúr,tehát kétlem,hogy minden anyagra érzékeny) Milyen okai lehetnek ennek??

L/16



2012. szept. 15. 02:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

16 évesen az a két partner nagyonis sok, főleg ha nem is végleges volt az utolsó.

a viszketés sok mindentől lehet. lehet komoly is, lehet kevésbé komoly is. amikor volt ilyen hasmenéses valami, akkor annak sokféle velejárója volt, de aztán elmúlt.

2012. szept. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
allergia, esetleg nyilvános, vagy koleszos wc-ben is összeszedtél valamit. sztem nőgyógyászhoz kellene menned amint tudsz.
2012. szept. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A 2-ik sráccal,akivel lefeküdtem még most is együtt vagyok. csak 3hónapja.de most kb 1hónapja hiába próbálkozott én nem akartam,mert szúrt...:S kétlem a nyilvános helyeket,mert csak itthon járok wc-re,max a barátomnál.
2012. szept. 15. 02:58
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez leggyakrabban gombás fertőzés. Menj nőgyógyászhoz.
2012. szept. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
menj nőgyógyászhoz, és ne sexeljetek amíg el nem múlik ez TELJESEN, mert átadhatod neki. aztán meg ő vissza. lehet ezzel ping-pongozni évekig is.
2012. szept. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszadóknak...:)
2012. szept. 15. 03:21
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne húzd az időt, a kisebb gondtól akár nagyig is lehet bármi, tehát irány a doki!

( Pl.: [link] )

2012. szept. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell menned, mert ha elhanyagolod, rosszabb is lehet.
2012. szept. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem gomba.
2012. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 15. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!