Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted igaz?

Figyelt kérdés

" Ha sokat gondolsz valakire, az megérzi" (gondolhatunk, házasokra, párokra, egyoldalú szerelmesekre)

Jó lenne, ha igaz lenne... De szerintem nem :(

Mit gondolsz?


2012. szept. 15. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
nem vagyok misztika rajongó, de ha lehetne is ilyesmi, akkor minimum nagyon kell ismerjétek egymást, és össze kellene legyetek hangolódva érzelmileg
2012. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudom. jó lenne azt hinni, hogy ez működik...
2012. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk működik ez a barátommal :D 1 év 4 hónapja vagyunk együtt, de főleg az én részemről van az, hogy mikor rágondolok pár másodperc és csörög a telefon, meg ilyenek :) vagy hogy beszélgetünk, és ő gondol valamire, én meg mondom hogy "ne is gondolj arra, hogy..." és csak csodálkozik, hogy ezt honnan tudtam :D meg szoktunk olyat "játszani" hogy facebookon ő kérdez én válaszolok, pld: kérdezi hogy milyen színű felső/boxer van rajta, én meg tippelek és eddig mindig bejött :D de még az is hogy amit tőlem kapott maci a lakásban épp hol van :P
2012. szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!