Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha néztek egy srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha néztek egy srácot és a srác is titeket és rátok mosolyog akkor vissza mosolyogtok? Ha igen akkor miért és mit jelent? Szóval csak akkor mosolyogtok vissza ha tetszik nektek a srác?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, akkor mosolygok vissza, ha tetszik a srác.
2012. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Visszamosolygok. Ezzel én azt akarom tudatára adni a fiúnak, hogy tetszik nekem. Ez egy flört-stratégia.
2012. szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én akkor mosolygok ha tetszik, néha mondjuk gyorsan elkapom a tekintetem ha fülig pirulok :D
2012. szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha mindig nézitek a srácot amikor meglátjátok akkor az mit jelent? :D
2012. szept. 15. 18:33
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nézem, az is azt jelenti, vagy azt, hogy mit les ez a köcsög:P. szerintem tetszel a csajnak, de azért bizonyosodj meg, hogy nem valamelyik haverodat stíröli vagy mosolyog rá.:P
2012. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké :D mostantól amikor rám néz rámosolygok :D
2012. szept. 15. 18:40
 7/7 anonim válasza:
Csak finoman mosolyogj az én tanácsom:Ha rá mosolyog egy kicsit mosolyogj rá aztán lassan de egyből sétálj el ezzel tudatod hogy kapható vagy
2012. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!