Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjam fel egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel egy fiú figyelmét?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a sokadik ilyen kérdés, bocsánatot is kérek...

Az egyik osztálytársamról van szó, nagyon kedves és helyes srác. Nem ismerem régóta, még csak keveset beszéltünk, de nagyon tetszik, viszont nem merek (és talán nem is annyira akarok) kezdeményezni. Szerintem az a fiúk dolga, de mégis hogy keltsem akkor fel a figyelemét? Mit csináljak?

Úgy veszem észre, hogy egy másik lány tetszik neki az osztályból, de én azért még reménykedek... Sokszor találkozik amúgy a tekintetünk órán, párszor össze is mosolyogtunk, de ennyi.

15/L



2012. szept. 15. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy lány miért ne kezdeményezhetne?

Egyenjogúság van nem?

2012. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mókusgyilkos ***** válasza:

kezdésnek lazán elég.

kérd meg h kísérjen el hazáig.

v h menjetek el valamerre suli után.

segítsen a leckében.

beszélgess vele minél többet.

keresd a fizikai kontaktust.

ebből csak le esik neki h: BAKKER LIK A LÁTHATÁRON! [nem úgy értettem ahogy hangzik :D]

2012. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
dobjál hátraszaltót
2012. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szinte ugyan ilyen helyzetben vagyok... Ugyan ez az álláspontom, hogy nem én szeretnék kezdeményezni :)
2012. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!