Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van ez itt így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van ez itt így?

Figyelt kérdés
Ami már itt a Szerelem, szex rovatban folyik az már gyökérség! Az ilyen kérdésekre, hogy "Szerintetek jelöljem be facebookon?" vagy a kedvencem "Miért késik a mensim, terhes vagyok?". A tököm ki van már és ezekre a sz@rokra 50-60-an válaszolnak, de eszükbe sem jut másik kategóriába tenni. De akiknek tényleg kell a segítség (pl: most volt egy kérdés, amiben egy kisfiút molesztált egy 17 éves, 5 perc múlva töröltette valami suttyó) azokat meg lesz@rják és jelentik az adminoknál. Ennek is ez lesz a sorsa tudom. De attól még megkérdezem, Miért van ez így csak itt, ebbe a rovatba?
2012. szept. 15. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudod ebben a rovatban van a legtöbb gyökér. Sokan csak röhögni, és másokat oltogatni járnak ide. Mások pedig azt élvezik, hogy jelentik a kérdéseket. Ez van, nem tudunk tenni ellene. Inkább válaszolókat kellene jelenteni.
2012. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hogy lehessen rajta mérgelődni, és újabb kérdéseket feltenni ez ügyben.


Amúgy meg a trolloknak is kell játszótér.

2012. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azért mert ide általában 14-16 éves kis taknyok járnak akik "átérzik" A késik a mensim terhes vagyok dolgot vagy a jelöljem be fb dolgot..

de azt meg kamunak veszik ha egy 13 éves lány írja ki, hogy lefeküdt a barátjával megszakításosan védekezted DE vett be 72 órás tabit és csak azt sulykolták, hogy kamu.. mert egy 13 éves lány nem tud éretten normális mondatokban írni 'vok' és társai nélkül... mert azt is kamunak vélik ha egy 17 éves molesztál egy 5 éves kisfiút.. amit ha kicsit érdeklődőbbek és kulturáltabbak lennének a hírek terén akkor tudnák,hogy mennyiszer megtörtént már 17 molesztál 3-6 éves gyerekeket...

2012. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

biztos vannak akik direkt ezért vannak itt fent akik erre verik a dákót h töröltetik a kérdéseket meg feljelentik a népet meg ilyenek.


Tuti h van aki ennek örül és ez a szórakozása..

2012. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én azt veszem észre h kevés az értelmes válaszoló is. ÉS ha ők nem válaszolnak akkor sokszor a kérdés értelmét veszti
2012. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!