Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a katonákról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a katonákról?

Figyelt kérdés

Sokszor azt lehet hallani, hogy hűtlenek, ha elmennek megcsalnak meg ilyenek. Gondolom ez nem minden esetben így van de nem árt az elővigyázatosság.


Megismertem egy pasit, megtudtam, hogy katonaként rendszeresen jár külföldre. Tudnék mellette élni de nem tudom, hogy mennyi igaz a fentiekből. Tapasztalatok érdekelnének, de persze mást is elfogadok :)

26/L


2012. szept. 15. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, ez megint csak egy üres általánosítás.

Van olyan katona, aki hűtlen és megcsal. Van, aki meg nem.

Gondolom külföld az = Irak / Afganisztán, ott nem hiszem, hogy bárkivel megcsalna. De ez emberfüggő, nem foglalkozásfüggő. Ha meg akar csalni, akkor takarítóként is megcsal.

2012. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok mert ha meg akar csalni akkor utcaseprőként is megcsalna. Csak ez olyan, hogy nem tudnám meg soha ha nem mondja el.
2012. szept. 15. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, én nem szeretem a katonákat. Én a kétkezi munkásokat szeretem.

A hűségéről pedig igaza van a fenn kommentelő úriembernek.

2012. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg változó. Van aki megcsal van aki nem. Van aki egy taj paraszt lesz a nagy egójától, hogy ő mekkora katona, van aki meg megmarad aranylelkű hűséges "szolgának". Ezt csak te tudhatod, ha igazán megismered majd őt.
2012. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!