Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szerettek? Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szerettek? Ha a lány odalent "kopaszbarack" ha van egy kicsi hagyva vagy ha szőrös?

Figyelt kérdés
Vagy ez egyénfüggő? Én mindig azt hittem ha teljesen csupasz, de most egy kicsit elbizonytalanodtam...

2012. szept. 16. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

kicsit szőrös :)

ha csupasz pedofilnak érzem magam :/

pedig úgy is szép.de az a 1-2mm vastag szőr a legjobb

F19

2012. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Ha egy lány "kopaszbarack" odalenn az sokkal jobb nem akad bele a bajszom !
2012. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ASOT ***** válasza:
vagy csupasz vagy fazon, de az a nagyon szőrös illetve dzsungel azt passzolom
2012. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Én a picit tüsiset szeretem.
2012. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Hole Hunter ***** válasza:
Van az a helyzet és szituáció, mikor már csak azt látod, hogy egyáltalán barack...és baromira nem érdekel, hogy milyen fajta...:)
2012. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi fiúk!
2012. szept. 16. 23:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha a köldökétől a háta közepéig szőrös.
2012. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ilyen sorrendben. :) Teljesen csupasz a legjobb. Rövidre vágott még elmegy, ha ízlésesen, fazonra van igazítva. A természetes viszont egyáltalán nem tetszik.


27/F

2012. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszik amikor egy csík van hagyva, de olyan határozottan látszó féle, 1-2 centi széles sáv. Az gyönyörű, és ápolt is. A teljesen kopasz az nagyon nőfüggő, mert van akin dögunalom, van akin meg kifejezetten jól néz ki, és a szőrős puncival is ugyanez a helyzet. Egyszóval középút, a szőrcsík az a tökéletes.
2012. szept. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Teljes mértékben egyénfüggő. Mindenki mást szeret. Ha pedig ennyire érdekel más véleménye, én személy szerint a természetes, szőrtelenítésről nem hallott "odalenti" dolgokat szeretem. Gondolom nem mindenkinek mutogatod, ha van párod, illetve, ha alakulóban van egy kapcsolat, kérdezd meg őt magát, hogy neki mi tetszik. (Természetes szőr <3 )
2012. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!