Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túlélni ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni ha nem szeret viszont és látni sem akar?

Figyelt kérdés

Senki nincs aki átsegítene ezen. :'(


21/N


2012. szept. 17. 11:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Őrizd meg a büszkeségedet, szedd össze magad és lépj tovább. Nagyjából ennyi. Ez tipikusan az a dolog, amit csak te intezhetsz el. A szerelmi ügyek azok, amelyeknél az idő a legjobb gyógyszer. Foglald el magad, tereld el a gondolataidat, menj le edzeni valahová etcetc. Sokkal jobbat teszel azzal, ha megmarad a tartasod, mint azzal, ha csúszol-mászol a földön. Nekem elhiheted, már tul vagyok néhányon:). Üdv. Józsi
2012. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Teljesen egyedül szerintem nem megy. Próbálom magam mögött hagyni az egészet, de belepusztulok.
2012. szept. 17. 11:21
 3/17 anonim ***** válasza:

Velem is ez van,én szeretek egy lányt,ő meg mást szeret.

De én egy cseppet sem keseredek,mert értelmetlen ,attól nem lesz jobb. Örülök neki,h legalább az általam szeretett személy boldog. Ennél többet nem tehetek. Már elég sok pofont kaptam az élettől,h megtanuljam lazán venni az ilyen dolgokat. Így a legkönnyebb túltenni magad rajta.

Na,te se légy már elkenődve! Ha itt laknál a közelemben,meghívnálak egy sörre.;)

2012. szept. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az keserít el, hogy barátként sem jelentek semmit, teljesen érzéketlen irányomban. Győrben vagyok.
2012. szept. 17. 11:50
 5/17 anonim ***** válasza:
Csak magadat tudod átsegiteni. Annak örülj, hogy látni sem akar. (rövidebb a nagyon sz-r idö). Karaktaredtöl függ, hogy mi enyhit. Ha olyan vagy, szét-aszatod magad (ne haragudj, de csak igy lehet a lényeget megfogalmazni) füvel-fával. Lehet, hogy egy barátnövel valo bulizás a jo. Vagy egy sokkal idöseb N/F-vel nyugodt beszélgetés, esetleg ártatlan kis szexelés. Vagy beletemetkezel a munkádba, hobbidba.
2012. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát most mit vártál tőle? Én is érzéketlen voltam azokkal a lányokkal,akik nem tetszettek,ez természetes. Ne parázz már,úgyis találsz mást,csak idő kérdése.

Hát én pesti gyerek vagyok,szval az egy kicsit messze van,majd esetleg ha lesz ott vmi fesztivál akkor talán jövök egy sörrel.;D

2012. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na meg az, hogy másfél éve csak reménykedem és csak másokat vett észre. Annyira máshogy állt hozzájuk, bánt velük. Csinálhatnék akármit sosem tudna szeretni, sőt szerintem egyáltalán nem jelentettem neki semmit nelem meg kb. a mindenem. Miért érek kevesebbet azoknál a lányoknál akik egyáltalán szóba állhatnak vele? Miért csak őket lehet szeretni?
2012. szept. 17. 11:58
 8/17 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem fogsz belepusztulni...
2012. szept. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretett eddig senki barátnőjeként, senki nem kezelt nőként, senki nem éreztette velem, hogy akar.
2012. szept. 17. 12:15
 10/17 anonim ***** válasza:
#5 vok. Igy egy kicsit más a kása. 1.5 éve hiába probálkozol nála és csak most esett le, hogy nem is érdemes? Akkor már a gyogyulás utjára léptél.
2012. szept. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!