Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van ilyen lány? Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van ilyen lány? Elég konkrét a leírás.

Figyelt kérdés

Kisebb-nagyobb eltérések persze lehetnek, de még nem találkoztam senkivel, akire akár csak túlnyomó részben stimmelne az elképzelés, érdekelne, hogy valaki tud-e ilyen hölgyeményről.

160-165 magas,55-60kg, hosszú, sötét vörös\barna, szemüveges, kissé szeplős, fehérvár 30km es körzetében tartózkodik, és Zsófi?


Nem, nem egy konkrét személyt keresek, évek óta egy Zsófira vágyom valamilyen földöntúli okból kifolyólag, külsőre meg elég régóta ez a típus az ideál, de vagy mindig rosszkor vagyok rossz helyen, vagy ilyen lány nem létezik. Ötlet? Tudsz ilyet? Irányíts hozzá! :D


2012. szept. 17. 13:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Tetszik a kérdés:D amúgy a zsófik jofejek:)
2012. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Már ha nem xy-nak hivnak az kizáró ok?
2012. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi értelme az ilyen légvárak építésének. A valóság sokkal jobb tud lenni, hidd el:) 24F
2012. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Székesfehérvár, vagy Gyulafehérvár?
2012. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Komoly hát, minden vágyam egy ilyen lány(a belső is fontos nyilván, de évek kitartó keresése azt mutatja, hogy ezek a lányok rettenetesen jól rejtőzködnek, így arra már nem adtam konkrét megkötést, alkalmazkodok..)


Persze nem kizáró ok, ha épp nem Zsófi, de az egy olyan szintű plusz pont, amit nem sok mindennel lehetne überelni.:)


Székesfehérvár!

2012. szept. 17. 13:30
 6/20 A kérdező kommentje:

#2: nemrég találkoztam egy lánnyal, akire többé-kevésbé stimmelt a leírás egyébként, szóval még nem adom fel a reményt(Zsófinak éppen nem volt Zsófi, meg belsőre borzalmas volt, és még csak nem is szemüveges, de ennek ellenére a legklasszabb napjaimat vele töltöttem, 21 évesen úgy éreztem magam, mint amikor 15 voltam, szóval zsír volt.)


Ja igen, még annyit a kérdéshez, hogy a kor kb teljesen mindegy, de azért nem szeretnék pedobearnek tűnni mellette, felső határ meg valahol 30-32 körül lenne, hogy azért ne kettő, hanem mondjuk 4 nap múlva unja meg az amatőrségemet.

2012. szept. 17. 13:34
 7/20 anonim ***** válasza:
hát ez qrvajó:D
2012. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vesztek komolyan.:\
2012. szept. 17. 14:05
 9/20 anonim ***** válasza:
Látásbol ismerek egy ehet hasonlot ,képes lennél eljönni érte Marosvásárhelyre?
2012. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben belsőre is stimmelnie kell, 600km nem kis távolság próba szerencse alapon elindulni. Egyébként igen, vagyok annyira gyökér.
2012. szept. 17. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!