Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az idősebbek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Miért van, hogy képtelen vagyok a saját korosztályomból pasit keresni...

egy sem jön be...Valamiért az érett férfias pasik fognak meg...immár másfél éve szeretek egy tőlem 14évvel idősebb pasit.

Emígy meg levelező ismerőseim is vannak de ők is az egyik 28 a másik 27 éves...és nagyon jól el tudunk beszélgetni órákat akár...

De a korosztályomból a fiúk, nagyon gyerekesek és szellemileg sincsenek azon a szinten, hogy egy "Szia hw micsi után bármi értelmeset is tudjonak mondani"...

Emígy a szüleim öregek talán azért lehet, hogy az idősebbket nézem..kései gyerek vagyok..de legalább 10 évvel korábban kellett volna, hogy megszülessünk a testvéreimmel csak nem úgy sikerült...anyu 56,apu 60

Szerintetek mi lehet az oka...De NEM apakompexus mert apummal nagyon jóba vagyok, szeretem és ő is szeret mielőtt bárki ezt irná!

lány,16


2012. szept. 17. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
GERONTOFIL VAGY!!!!
2012. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ez nem apakomplexus.

Egyszerűen érettebb vagy a korosztályodnál, ez egyes lányoknál előfordul.

De a 27 éves srác idős hozzád!

Szóval vagy keresgélsz egy érettebb 18-19 esetleg 20 éves pasit, vagy vársz pár évet, de az nem túl jó ötlet.

2012. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

haha valahogy gondoltam, hogy ezt írni fogja valaki..

látom nem vagy teljesen tisztába, hogy mi az...Az az öregeket szeretik szóval az 5o,6o éveseket nem a 3o,28,29éveseket...ezek középkorú emberek...

Nézz utána a Gerontogil az az ÖREGEKRE vonatkozik és tutommal egy 28éves nem az

2012. szept. 17. 20:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Az apakompexus azt is jelenti, hogy őt keresed a férfiakban, mert ő az ideálod, nem csak azt, hogy a fizikai/lelki hiányát pótolni akarod valakivel.
2012. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a felvilágosítást.
2012. szept. 17. 20:32
 6/10 anonim ***** válasza:
GERONTOGIL :D:D::D:d
2012. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a "Miért-nek" sok oka lehet.

De az tuti h idős hozzád a srác, és nem 100-as ha összejön veled.

2012. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben megértelek. ! :(

16/L

2012. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a korodbeli fiúk, kb. 90% soha nem lesz férfi, persze kefélhet amennyit akar, ezen akkor sem tud változtatni. Így vagy jó ahogy vagy.
2012. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én férfi létemre mindig a nálam idősebb nők jöttek/jönnek be.
2012. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!