Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért úgy mondják hogy gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért úgy mondják hogy gáz ha a férfinak nincs egzisztenciája? Miért nem lehet egyenesen kimondani hogy gáz ha csóró?

Figyelt kérdés
Nem undorító ez egy kicsikét? Meg hogy manapság már nem gyermekáldás van hanem gyermekVÁLLALÁS. érted. VÁLLALÁS. mintha valami befektetés lenne. kavarog ezektől a gyomrom. másoknak is?
2012. szept. 18. 06:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mert ha nincs egzisztenciája valakinek akkor még lehet hogy nem csóró, csak épp nincs meg a teljes anyagi biztonsága.

És vállalás. Miért? Mert már nagyon jól meg kell gondolni, hogy egyáltalán akar e az ember gyereket. Tudod az anyagi helyzet nem biztos hogy elegendő hozzá... És igen ez szomorú dolog, hogy itt tartunk, de alkalmazkodni kell a mai szövegkörnyezethez ezen a téren is, különben nem fogják megérteni hogy mit is akarsz...

2012. szept. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Akkor most engem is utálni fogsz, de nekem is számít a pénz. Most komolyan, kinek nem? Ha én dolgozok és megteremtem magamnak a saját pénzem, akkor ezt elvárom egy férfitól is! Sajnos ma már egy ilyen világban élünk, igen a pénz dominál! És most nem a kizsákmányolásra és eltartásra gondolok, csupán arra, hogy mindenki szeretne jómódú lenni! 18/L
2012. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
lol.csak annak számít a pénz ennyire aki szegényes lelkű
2012. szept. 18. 08:43
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is megtetszett egy pénzes hapsi, de azt kívánom, bárcsak csóró lenne, mert akkor nem lennének tőle annyira odáig a nők, mint most.
2012. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Számomra az egzisztencia azt is jelenti, hogy legyenek reális tervei a jövőre, még ha jelenleg csak tanul is, és közösen el tudjunk majd tartani egy családot. Elég ciki lenne, ha csupána nő fizetéséből próbálna egy pár megélni.

Sajnos a mai világban egy gyerek (többről nem is beszélve...) nagyon sokba kerül, és nem lehet ész nélkül belevágni, ezért vállalás. Szomorú dolog, és jobb lenne, ha nem így lenne, de erről nem mi döntünk. Ennek ellenére szerintem egy gyerek lehet áldás, hisz rengeteg örömet okoz egy jól működő, biztos kapcsolatban.

22/n

2012. szept. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

kérdez, szóval te csóró vagy.hát ez van, fogadd el vagy dolgozd ki a beled vagy bűnözzél.ne itt vagdalkozzál.igenis a pénz nagyon fontos, és milyen lélekről beszélsz??

ha pénzes lennél, nem így gondolkodnál.

2012. szept. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Látod kedves kérdező?Ilyen világot élünk,a nők lesz*rják milyen ember vagy és miből van a pénzed,lehetsz akár str*ci,vagy tömeggyilkos csak pénzed legyen.Ennyire "érzelmi" szinten mozognak a nők és akkor képesek kiakadni,hogy ha csak a dugásra kellenek.Ilyen romlott erkölcsű nőkkel inkább nem is kezdenék.Az egész világ ilyen undorító,semmit nem számít,hogy gerinced van a lényeg.De kár ezt taglalni,mert könyvet lehetne írni a világ mocskáról.

Ja és igen én is egy csóró g*ci vagyok,2 hónapja kaptam meg a technikusi papírom és most munkát keresek,hogy ha tehetem akkor lelépjek ebből a koszfészek országból ahol a csóró ember sehogy nem tud egyről a kettőre jutni,mert bár tandíj nincs a főiskolán csak költség térítés és még mielőtt bárki elkezdi nekem mondani,hogy menjek el dolgozni iskola mellett az menjen megsúgom,hogy félévenkénti 300-400 ezret akkor tudok összeszedni diákként,ha kirabolok egy bankot,mert diákmunka mellett valamiből élni is kell.

Szóval néha jó lenne,ha némelyik ember magába nézne,mielőtt elkezd elítélni másokat,mert van akinek a béka s*gge alól kell felküzdenie magát,mert csórók a szülei.

21/F

2012. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

az egzisztencia nemcsak a pénzt jelenti. arra mondjuk, h van egzisztenciája, akinek van biztos állása, jó fizetése, jó kapcsolatai, karrierlehetősége, önálló, anyagilag független.

Aki mondjuk keres nettó 100-at, annak van pénze(valamennyi), de egzisztenciája nincs,mert lehet, h anyuék fizetik neki a lakáshitelt és csak decemberig van munkaszerződése. Na neki nincs egzisztenciája.


Gyerekvállalás. Régen akkor született gyerek, amikor. Most meg meg kel gondolni nagyon, mert nem szülheted anyádék nyakára a másfél szobás panelba. Mert ha megszülöd, akkor az minden lesz, csak nem áldás.

2012. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És "kedves" kérdező, mit értesz te szegényes lelkűnek? Szerintem ha van pénzed, akkor mindened van, természetesen irigyekkel együtt. Nekem van és bizony állíthatom, többet ér mint bármi más ezen a világon, igen talán túl pénzéhes vagyok, de nem nekem a jobb? Megengedhetek magamnak bármit és csak szorgalommal értem el mindezt és nem, nem voltak pénzes szüleim, sőt. Talán akkor tudatosult bennem, hogy mindent meg kell tenni, hogy az ember tehetős legyen. És íme. Ezzel most nem felvágni akarok, de tudom te úgyis úgy veszed. Te azt várod, hogy azt írják itt neked, hogy dehogyis, imádjuk a csóró pasikat ebben a szerencsétlen világban. Ha valaki ilyet ír neked, akkor az hazudik. Egyébként tőlem lehet a pasi bármilyen anyagi helyzetű, ha tetszik akkor kell mert szeretem. De valszeg nem sokáig működne a dolog, ha azt látnám, csak belőlem akar megélni, mert azt hiszi neki már semmit nem kell tennie. Hát ez nem így működik! Kisebb korom óta megdolgozok azért amim van és én saját magam, nem hagynám, hogy élősködjenek rajtam. Ez az én személyes véleményem és semmit sem bántásból írtam, hanem mert ez volt a kérdés lényege. És mielőtt azt hinnéd, valami plázasuna vagyok, rosszul hiszed. Szóval igen, a pénz minden, talán a legfontosabb az egészség után, amit jól fen-tarthatsz magadnak, ha van lóvéd! És azért te se mond azt, hogy nem örülnél, ha megdobnának pár millkóval, mert nem hiszem el! Az én esetem bizonyítja, szorgalommal és kitartással mindent el lehet érni!
2012. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7. vagyok:Eddig azt vettem észre,hogy a szorgalmammal semmit nem értem el,mert az összes lógós ismerősöm már talált munkát úgy,hogy kártyázni jártak az iskolába én meg a belemet kitanultam.Nem szorgalom vagy kitartás kérdése,hanem akinek van egy csomó ismerőse az jut előbbre.Az én esetem meg azt bizonyítja,hogy csalni,hazudni kell,mert szorgalommal eddig semmit nem értem el.

Bízom benne kedves 9.,hogy neked van igazad és nem nekem és örülnék,hogy ha hamarosan én is beállhatnék a táborodba.

Visszatérve az egzisztenciára.Szerintem 30-40 évesen egy férfinak illik valamit elérnie,mert akkor már tényleg nem mondhatja azt,hogy nem volt ideje semmire.Gyerekvállaláshoz tényleg pénz kell,de szerintem csak pénz alapján párt választani elég köcsög dolog.Szerintem ha valakik kialakítanak egy párkapcsolatot akkor fizessék az alapvető(rezsi,albérlet,stb.) dolgokat fele-fele arányban ami pedig megmarad nekik azzal azt csinálnak amit akarnak és akkor nincs az a probléma,hogy a pénzükért "szeretik" egymást.

2012. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!