Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LMB lányok-fiúk, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LMB lányok-fiúk, szerintetek mi lehet ez most velem? 21L

Figyelt kérdés

Na szóval, a helyzet a következő:

Még kis kamaszként meg sem fordult a fejemben a dolog de később azon kaptam magam, hogy gyakran figyelem a lányokat nem csak úgy, hanem azért, mert vonzóak voltak. Aztán középsuliban , tomboló hormonok, voltak olyan lányok, akikre rávetettem volna magam. Aztán elmúlt. Viszont jó ideje egy pasi iránt sem vonzódtam, bár néha-néha voltak erotikus jellegű álmaim, azokban mindig pasi szerepelt de nemrég ismét elkezdtem felfigyelni lányokra.

Majd egy napon láttam valakit, akire ránéztem és huhh. Ilyet még sosem éreztem. Annyira vonzó volt. És az illető lány volt. Persze nem történt semmi. Szóval most az van, hogy nem tudom, ez csak kíváncsiság vagy tényleg van velem valami… Rossz érzésem nincs emiatt, olyasmire gondolok itt mint pl. ha valaki inkább elnyomná ezt magában de abban biztos vagyok, ha lenne egy barátnőm, nem merném felvállalni a világ előtt.

Eléggé összezavart ez most engem.


2012. szept. 18. 14:49
 1/3 ampallang válasza:
Álmodban tetszenek a pasik?
2012. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez csak LMB-nek szól? nem vagyok az.

hát ha ilyeneket érzel ha lányra nézel h "húúh", meg amiket írsz, meg rájuk vetnéd magad, akkor sztem egyértelmű.

barátod volt már? :) közeledett már fiú? milyen volt?

2012. szept. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, volt. Kellemesen izgalmas volt. Nem igazán tudom jobban leírni, de nem őrültem meg érte. Mondjuk volt olyan srác, aki nagyon vonzott, mert érdekes személyiség volt, de fizikai kontaktusra nem vágytam, inkább csak a társaságára.
2012. szept. 20. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!