Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FONTOS! Milyen helyen mutassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Milyen helyen mutassam be először a barátnőmnek a leendő "anyóst"?

Figyelt kérdés

Elég rossz élményei voltak eddig az anyósjelöltekkel így arra gondoltam, hogy első találkozás képpen nem hazahoznám, hanem máshol mutatnám őket be egymásnak, hogy az ideges környezet ne legyen plusz stressz kiváltó.


Szerintetek milyen hely lenne a legmegfelelőbb erre a találkozóra/bemutatásra ? Előre is köszi.


2012. szept. 18. 15:05
 1/5 A kérdező kommentje:

*az idegen környezet


bocs elirtam

2012. szept. 18. 15:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg epphogy haza kellene vinni szuleidhez, jobb otthon, mint egy vendegloben feszengeni.

Legalabb az anyad kenyelmesen erzi magat a sajat otthonaban es nem izgulja szet magat, igy kedvesebb lesz a noddel is.

2012. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a kérdésre válaszoljatok légyszíves, köszönöm
2012. szept. 18. 15:14
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Szerintem ha semmiképpen sem szeretnéd hazavinni első találkozásnál, akkor vagy egy kávézóban találkozzatok, esetleg utána még sétálhattok egyet egy parkban ha az idő úgy engedi. De ha kávézóba mentek, akkor ne a legforgalmasabb és legzsúfoltabb helyre menjetek, hanem ahol nyugodtan tudtok beszélgetni.


21/l

2012. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Golan Trevize ***** válasza:

paintball-pályán.

így ha nem tetszenek egymásnak, rögtön meg is lövöldözhetik egymást.

2012. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!