Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha a lány ronda?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a lány ronda?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan csúnya arcom van.És ezt nem csak én mondom.Annyira csúnya hogy szerintem semmit nem lehet kezdeni vele.Egyszerűen az arcformám ronda vagy nem is tudom....Az egész. A szép lányoknak olyan könnyű,simán megkapnak bármit de aki az átlagtól csúnyább az meg szív...Mit csináljak,ha már a műtét se segítene?
2012. szept. 19. 19:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
és a legszarabb hogy nem is én tehetek erről hanem a hülye génjeim...
2012. szept. 19. 19:48
 2/17 anonim ***** válasza:

Képet

23/F

2012. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nincs olyan h ronda lány. Minden pasinak más tetszik.:))
2012. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez relatív dolog, lehet valaki azt mondja fuj egy szörny, egy másik meg uristen demegbasznám.
2012. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__34558..


itt meg egy "ronda fiú".

fogadd el magad, nem hiszem h ne találnál párt magadnak.

ne hidd h más embereknek könnyebb az élet.

2012. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4es vagyok, kihagytam hogy küldj egy képet privátban, ha érdekel egy vélemény ;-)
2012. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Más haj, smink.

Csodára képes, ha szépségkirálynő nem is leszel.

2012. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Imádom a divatot,a hajam vasalom,vagy göndörítem,sminkelem magam,de ha alapjáraton vagyok csúnya akkor semmit nem segítenek ezek...
2012. szept. 19. 19:54
 9/17 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról.
2012. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Van egy lány ismerősöm.

Ronda, nagy krumpliorra van, szűk szeme.

De divatos cuccokban járt folyton, haja is mindig tök jó volt, nem csak simán volt, sminkelt is.

Olyan jó stilusa volt, imádtam, és mások is, senkit nem érdekelt, hogy ronda, és pasija is volt, lett, nem is egy.

A kedvessége, kisugárzása, az hogy empatikus volt, és vicces és vidám, életreavaló, pozitiv,nagyon elterelte erről a figyelmet

2012. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!