Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre tágabbak a lányok? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre tágabbak a lányok? Vagy mi ez a nagyf*rok-mánia?

Figyelt kérdés
Egyre több csaj mondja itt és máshol,hogy 18 cm az átlag,a jó 20 felett kezdödik stb..2 napja fültanúja voltam,ahogy egy 16(!) éves kiscsaj kijelentette,hogy neki 20 centin felüli f*rokkal rendelkező férfi kell."Mert az már jó."(WTF? Kezdem magam szégyellni a 17 centisemmel...) Aki netán emlékezteti őket,hogy az átlag elvileg 15 cm,és nem az a fontos,azt azonnal lehurrogják,hogy "az nem izgató,nem férfias,meg nem érezni.." Hölgyeim,a f*rok méretének köze nincs a férfiassághoz.Ez születési adottság,ugyanúgy mint a nagy mellek,amiért állandóan sírtok.Vmi egyéb vélemény?

2012. szept. 19. 21:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnézés,elírtam a kulcsszót
2012. szept. 19. 21:41
 2/13 anonim ***** válasza:
Elfelejtetted bevenni a nyugtatókat.
2012. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Nee foglalkozz vele:))) Aki majd szerelmes lesz beléd pont nemfogja érdekelni h mekkora:)) Ezek a csajok meg olyanok lesznek mint egy harang és csak dugásra lesznek jók:)) Jah bocs még arra sem mivel nem lesz jóó:))
2012. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
aki így gondolkodik, mint az általad említett lányok az annyit is ér
2012. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 TOMAtm ***** válasza:
100%

a női hüvely mélysége 8cm alapállapotban,szexuális izgalom hatására a méh hátrébb húzódik(hogy beleférjen az egész répád),de valójában az idegvégződések 95%-a a hüvelybejáratnál helyezkedik el.

szóval erről ennyit.

2012. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
16éves lány nagy szája(Y) igazábol az átlag 12 ha jobban utána nézel :D pláne h p*na nem méretre készül és 10 centi felett felveszi a farok méretét :D szánalmas az a csaj XD 16 éves kis csitribe a 20 centis f*sz sztem max makkig menne bele... azt orditana egyet
2012. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Parome 15 cm, de nekem ez is sok, szoval en sem ertem minek kell akkora.
2012. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Csak a szájuk nagy, majd találkozik egyszer egy nagy pénisszel és megtudja, hogy az se jó. Nekem az egyik barátnőm akart felvágni, hogy a pasijának 30 cm állva, a körülöttünk lévő csajok elborzadtak és röhögve mondták, hogy ők futásnak eredtek volna.
2012. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 VVMMvvmm ***** válasza:
27%

Megint egy nyavajgó férfi! Muszáj neked ilyen ostobaságokkal foglalkozni? Szerintem te berezeltél

a lányoktól.Gondolod, hogy Spártában a férfiak nyafogtak ilyesmin?

2012. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hmm, die faust im arsch
2012. szept. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!