Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhat egymásra 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhat egymásra 2 titkoltan meleg srác?

Figyelt kérdés

néha látok olyat aki tekintetén úgy érzem h olyan mint én

amikor a szemembe néz, mintha látnám mit gondol, mintha érezném benne a magányt és mindazt amit én is érzek... vagy ezt csak bebeszélem magamnak mert esetleg tetszik?


2012. szept. 19. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Neten?
2012. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
14%
bakker mintha twilightot olvasnék v tudom is én.. XD
2012. szept. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Hidegben! :D
2012. szept. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Viccen kívül tanácsolom hogy menj el pár barátoddal melegbárba, és ott ismerj meg pár meleget. Ha velük nem is kerülsz olyan közel vagy nem lesz olyan vonzódás, de ők is ismernek melegeket, és ezáltal te is minél többet megismersz és így tovább..valami csak lesz :-)
2012. szept. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem hiszek a gay radar elméletben. Már, csak azért sem, mert senkire sincs ráírva, hogy kikhez vonzódik. Az viszont, hogy vannak olyan melegek, akikről egyből meg lehet állapítani a másságát az nem tudatalatti képesség, hanem szimplán látszik. És még akkor se biztos, hogy meleg az illető, ugyanis heterók között is vannak feminim alkatúak bőven.


Szerintem se utcán próbálkozz. Én is a bárokat ajánlom ismerkedés céljára. Szoktak lenni meleg programok is nyáron a felvonulás keretein belül. A vonulásra ne menj el, de sok egyéb programot szerveznek mellé, ahol filmeket vetítenek, beszélgetnek a témában. Ott is találhatsz fiúkat. És vannak ismerkedős oldalak is.


Egyébként ismerős a helyzet… nekem is néha összeakad a szemem más fiúkkal, de odáig se a másik se én nem megyek, hogy beszéljünk. Már, csak azért se mert van barátom, de ha nem lenne akkor se. Szerintem ne így próbálkozz, mert nem tudhatod, hogy éppen mért szomorú a másik tekintete. Ez is inkább a tetszésen alapulhat nálad, mert nyilván csak azokat nézed meg, akik bejönnek neked, de a világon nem, csak azok melegek, akik tetszenek neked. :)


További minden jót!


23 meleg F.

2012. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"csak bebeszélem magamnak mert esetleg tetszik?"


eléggé valószínű!

2012. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Mókusgyilkos!



Te tényleg ott vagy minden meleg kérdésnél bakker :)

2012. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
gyanús vagy te nekem! .)
2012. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy Budapesten sokféle program létezik, míg vidéken nem túl jó a helyzet.

Hát Budapesten ezek vannak...


Szimpozion Klub:

nem bár és nem szórakozóhely, hanem filmvetítések vagy beszélgetések meghívott vendégekkel (szakértők, írók, zenészek-énekesek, kutatók stb.)

van kölcsönkönyvtár, ismeretterjesztés stb.

[link]


Vándor Mások:

1991 óta havi rendszerességgel szervezett túrák, könnyebbek-nehezebbek. ez sem riszálás, táncikálás, de van kerékpár- és gyalogtúra. kulturális, normális dolog, ha szeretsz túrázni, próbáld ki.

[link]


ha bulizni szeretnél, éttermet és/vagy kávézót keresel (nem feltétlenül melegorientáltak ezek, inkább "csak" melegbarát, elfogadó helyek, pl. felszolgálók nem küldenek ki, ha megfogod a párod kezét stb.) - akkor keresd a Company magazint.

[link]


a Budapest Pride hete is kulturális programokról szól, vannak workshopok, rapid randik, filmvetítések, bulik. jelentkezhetsz önkéntesnek is stb.

ha gondolod, felhívhatod a Háttér Társaság telefonos szolgálatát is, biztos tudnak segíteni némi információval. :)

2012. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de ilyen helyeken nem amolyan tipikus bu.zik vannak? mert őket ki nem állhatom...
2012. szept. 20. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!