Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 45 évesen éljek apácaként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 évesen éljek apácaként?

Figyelt kérdés

45 éves nő vagyok. 2 éve megözvegyültem. 23 évig voltunk házasok a férjemmel. Ő most 58 éve lenne. Ezalatt a 23 év alatt mi minden másnap szeretkeztünk, csak akkor volt kihagyás amikor terhes voltam, meg szülések után. De egyébként nem volt kihagyás.

Most elkezdtem ismerkedni hasonló korú férfiakkal, de az eredmény lesújtó. Szinte már semmire sem képesek. Jó ha egy hónapban egyszer összejön velük valami, de inkább semmi sem jön össze. Nem érzem még magam öregnek, de úgy látszik a férfiak már azok. Kifogtam az egyetlent, aki még szeretett és tudott is szexelni? Több ilyen nincs?

Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy akinek ilyen korú férje/barátja van, az még megy vele valamire, vagy sem. Vagy a korombeli nőknek már elég ennyi is? Ha nem is annyiszor mint a férjemmel, de azért egy héten egyszer továbbra is igényelném az összebújást, de úgy látszik erre már képtelenek. Vagy nem?


2012. szept. 20. 12:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem próbálsz 40-45 év közötti férfiakat keresni. Es mi a gond, ha netán fiatalabb 1-2-3 évvel mint te? A mai világban ez mar normálisnak számít. Kitartást és meglátod sikerülni fog! :)
2012. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
0%
Szerezz be egy 30 akárhány éves csődört. :D
2012. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy a párod is szedett már gyógyszert, hogy sűrűn bírja veled a szexet.
2012. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ez a mai világban már normális. Én még nem igazán barátkoztam meg azzal, hogy fiatalabbal kezdjek. Sokkal jobban érzem magam nálam idősebbekkel. És hát az első férfi volt a férjem, akivel lefeküdtem, szóval tapasztalatatom csak vele volt.

Egyébként nem szorult egyikünk sem gyógyszerekre. Mi még szerettük egymást.

2012. szept. 20. 12:21
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem sokára nálad is jön a változó kor, és majd lecsillapodsz.

Egyébként 40 éves kortól már lehet probléma a férfiasságukkal, de van rá megoldás.

2012. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Hole Hunter ***** válasza:

Minden bizonnyal akadnak még ilyen tipusú pasik...bár nem túl sokan. Sztem te is sejted, hogy ahány életvitel, stílus, annyi féle libidó. Nyilván egy stresszesebb életvitelt folytató pasinak jóval kevesebb igénye merül fel...de mint minden ez is partnertől függ.

44/F

2012. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az, hogy szerettétek egymást még nem elég ahhoz, hogy működjön. Szervi, vagy hormonális problémánál legalábbis nem elég.
2012. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Változó kor nálam már beköszöntött, de semmi hatással sem volt a szexuális étvágyamra.
2012. szept. 20. 12:23
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni, csak rossz helyen kerestél eddig. Egyik rokonom most 64, másik meg (a bátyja) 67 és mindkettőnek két (!) barátnője van, heti kétszer mindkettőnek ellátják a baját és amikor mesélik, hogy most melyikkel fognak találkozni és én kicsit csodálkozok, még ők vannak meglepve, hiszen ez természetes... :)))

Általában néhány évente egyiket legalább lecserélik :D

Egyedülállóak amúgy...

Ja és nem szednek semmit, persze jól szituáltak is.

No para!

2012. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Szervi, vagy hormonális problémánál legalábbis nem elég.


Ebben igazad van, de nekem nincsenek, neki pedig nem voltak ilyen problémái. De lehet, hogy akikkel ismerkedtem, azoknak voltak. De ha ilyen gondjuk van, akkor tessék szépen elmenni a doktorhoz, azért vannak. Nem csak nyavalyogni kellene, hogy jaj hát már nem megy, hanem utánajárni, hogy miért nem megy. Nem? Kedves férfiak. Persze, akinek nem inge....

2012. szept. 20. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!