Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti el mennétek, vagy szenvedné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti el mennétek, vagy szenvednétek tovább?

Figyelt kérdés
A problémám a következö:Adott az exem aki egy önzö eröszakos alak.Van egy közös fiunk akivel szó szerint zsarol.Most kaptam egy munkalehetöséget,amivel végre újjá tudnám építeni az életem.De elöre féllek ha haza ér mekkora cirkuszt fog belöle csinálni (közös a ház).Megint a fejemhez fogja vágni,hogy mehetek de a fiunk nélkül.Egyszerüen nem akarja elengedni.Ti mit tennétek?Maradnátok a gyerek miatt és türnétek,h ha olyanja van akk jól meg is ver vagy mennétek?
2012. szept. 20. 12:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ne tűrd! Van bíróság, rendőrség, családsegítő szolgálat! A gyereket is vidd, én nem hagynám ott!
2012. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Feljelented bantalmazasert, aztan kivancsi leszek, hogy kinek itelik a gyereket, szerintem neked, foleg, ha uj munkad van. Leven, hogy az exed, semmi koze ahhoz, hogy mit csinalsz.
2012. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteném, mert mi az, hogy ver?
2012. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy együtt élsz az exeddel, aki meg is ver? Menj tőle minél messzebbre és vidd a gyereket is! Van hová költöznöd?
2012. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Feljelentés meg volt,de közölték mig vér nem folyik ök nem tudnak mit csinálni.Drága szlovák törvények.Az meg ha megpofoz nem nagy szám a zsaruk szerint.Nem foglalkoznak vele.Ha meg elviszem a gyereket feljelent.Volt rá példa.Most vagyunk válófélben.
2012. szept. 20. 12:53
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen lenne hová mennem,anyumhoz.nem hiába kerestem 400 km-re munkát.
2012. szept. 20. 12:55
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát a "jól meg is ver" az nem csak egy pofont feltételez! Az ilyen nem férfi! Semmiképp se maradj, fogd a fiad és menj! Már azzal nyersz, hogy ott nem tud megverni! A többit a bíróság elintézi! Ilyenkor úgyis az anyának ítélik a gyereket.
2012. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem apum tartotta rettegésben a családot, vert mindenkit ha rossz napja volt, anyu elment a családsegítőkhöz, azt mondták hogyha mégegyszer történik ilyen mehetünk a rendőrségre/bíróságra, ezt megmondta apunak, azután apu elköltözött :/. Szarügy, de vannak akik nem tudnak úgy apák lenni ahogy kéne.
2012. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Amúgy meg minek neki előre bejelenteni?! Az ilyen azt sem érdemli meg! Egyszer mikor nincs otthon, pakolj össze és kész! Akár már most is!
2012. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Először is pakolj és vidd a gyereket, a többi a bíróság dolga, de nem ártana a komoly verésről látlelet, orvostól!
2012. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!