Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért van mert "szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van mert "szerelmes vagyok"?

Figyelt kérdés
Mostanában nem vagyok éhes. Nem értem miért, mert amúgy szeretek enni, de mostanában nem kívánok semmit. Tegnap csak egy tál müzlit ettem. Összefüggésbe van ez azzal, hogy nagyon tetszik valaki? (csak rá gondolok meg a többi) Másra nem tudok már gondolni...

2012. szept. 20. 16:21
 1/3 anonim válasza:
Velem is pontosan ez van.Lehet,(nem tudom,írd le pontosabban,hogy tetszik-e valaki),szerintem jó felé gondolkodsz.Hát,szerintem összefüggésben lehet a dologgal.Én is csak rá tudok gondolni,és alig eszek valamit.Tudom,hogy nem a legjobb megoldás,de ha az ember egyszer valakibe nagyon belezúgott!Hát,igazi "sorstársak" vagyunk :P
2012. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
detto így voltam vele, amikor a jelenlegi párommal megismerkedtünk:D
2012. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! [Én az első válaszadó vagyok..]

Hát ma vettem a bátorságomat,és biciklivel elsuhantam mellette,és köszöntem is neki.Ő is visszaköszönt,és ettől tisztára bearanyozta a napomat.Anya mondta,hogy ebédeljek valamit,de képtelen vagyok rá.Mármint,a "túlzott jókedv" miatt van minden.Nem vagyok éhes,se semmi.Szóval,egy határozott igennel válaszolok a kérdésedre. :P

2012. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!