Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha pici korom óta az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pici korom óta az ilyen pasik tetszenek akkor most ilyen a zsánerem? (link)

Figyelt kérdés

Még egész pici koromban is az ilyen kinézetű,stílusú pasik tetszettek:D Barna haj barna szem.Az első ovis szerelmem is barna hajú barna szemű volt.Régen volt egy hasonló arcú férfi műsorvezető a tv2-n és mikor megláttam mindig puszilgattam a tv-txd :D


Azóta már nem csak a külsőt nézem de ha meglátok egy ilyen/ hasonló arcvonású/ pasit akkor egyből mintha belülről jönne egy ilyen furi érzés vagy nem tudom..:D



http://www.youtube.com/watch?v=MinE7R9l3L0&feature=channel&l..


17/l


2012. szept. 20. 16:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat előre:)
2012. szept. 20. 16:55
 2/15 anonim ***** válasza:

hát azt mondják, hogy ahogy az első szerelmed kinéz, hozzá hasonló kinézetű pasik fognak tetszeni a továbbiakban...


velem special forditott esetben így van.

barna szemű, barna vállig érő hajú lányok, valahogy mindig megfognak vagy nemtom :D

2012. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha neked az ilyenek tetszenek, akkor értelemszerűen ilyen a zsánered. Aztán majd lehet, hogy beleszeretsz egy szőke, kék szemű pasiba :)


24/N

2012. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

épp ez a fura..

mert most pont egy gyönyörű kék szemű szőke hajú férfi tetszik.De benne megfogott valami.Helyes Ő is de ha az a "valami" nem fogott volna meg benne akkor tuti nem tetszene ennyire.Meg neki nagyon nagyon erős kisugárzása van:) Imádom:)

Viszont ha egy ilyen pasit látok meg mint amilyen a videóba van akkor furcsán nagyon jó érzésem lesz.

2012. szept. 20. 17:10
 5/15 anonim ***** válasza:
Elsőre biztos az ilyenek fognak bejönni, a hasonló kinézettel társítod az elsőhöz fűződő jóérzéseidet is. Más kérdés, hogy később kiderülhet, hogy minden alap nélkül.
2012. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Mókusgyilkos ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Wg_VNj2ku0g

tessék hasonlít rá picit és még ért is ahhoz amit csinál :D

2012. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

hát az ő arcából nem sokat látok szóval nem tudom:D


[link]


de Ő pl nagyon bejön :D

2012. szept. 20. 17:20
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Felszines ribike vagy, tudtad?
2012. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Húú ez akkor jó, mert én pont ilyen vagyok. Csomó dologban hasonlítok erre a srácra. Ez aZ! Yes! Kettő szemem van, ráadásul mindkettőt ki be tudom nyitni-csuki, két fülem is van, mint neki, egy szám...Akkor mégse olyan sz@r ez a világ, ha tetszhetek még így lányoknak. Már megérte feltenned ezt a kérdést.
2012. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
mért vagyok felszínes?:O
2012. szept. 20. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!