Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam fel ezt a témát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam fel ezt a témát?

Figyelt kérdés

Van egy lány akinek neten keresztül mondtam meg mit érzek, aztán ha találkozunk nem tudom, hogy hogyan hozzam fel ezt.

Nem tudom mit mondjak neki.

Már találkoztunk sokszor, szóval nem első találkozás lesz.


2012. szept. 21. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nézd..

A csajok a tökös srácokat szeretik. Ezt valljuk be, hogy így van. Az nem jó pont ha neten írod meg neki. Ha viszont ott nem reagált az nem jó. Ha nemet mondott az tiszta sor, ha igent akkor pedig mire vársz?

Ha ezek után is találkozik veled, valószínű tetszel neki. A sima bevált módszer az ölelés+puszi kombó. És egy ölelés után rákérdezel hogy mi lenne ha. Vagy elég ha csak azt mondod de kezded megkedvelni és ha engedi, adnál neki egy puszit a szájára.

2012. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondta akkor, hogy ő is benne lenne, de mégse tudom, hogy találkozásnál mit mondjak neki? Valahogy fel kéne hozni, hogy akkor na...
2012. szept. 21. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszeruen osszeszeded a batorsagod.
2012. szept. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!