Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én pasim annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én pasim annyira kocka, hogy elfelejti a randinkat egy nyomi játék miatt?

Figyelt kérdés
Tegnap óta nem válaszolt az üzenetemre, most jött az sms, hogy kijött egy új játék és egész éjszaka azzal fog játszani. Normális, hogy a szexet játékra cseréli? o.O
2012. szept. 21. 22:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%
Ha a Torchlight 2 miatt, akkor bocsásd meg neki. :)
2012. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Na az ilyen ember nem való a kapcsolatra. Azért ez már elég durva, hogy a barátnőjét elcseréli a gépre. Eléggé buta egy gyerek lehet!
2012. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
34%
Hülye nők megérdemlik az ilyen pasikat
2012. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
1: Igen, az az a játék...de engem ne cseréljen le senki egy istenverte játékra...
2012. szept. 21. 22:44
 5/25 anonim ***** válasza:
2es voltam! Egyetértek Veled kérdező!
2012. szept. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azt neki mondjad, ne nekünk, számunkra te egy senki vagy, és ezt ne rossz értelemben értsd.

Én megértem a hack and slash játékok addiktivitását, ha te ezt nem tolerálod, és nem mersz vele beszélgetni - mert hát nem véletlen írtál ide -, akkor hagyd el, és kész.

Jobb megoldásnak tűnhet, ha odamész és szépen elmondod neki, hogy téged zavar, ha ezek után nem tölt veled több időt, akkor szintén csak azt mondanám, hogy hagyd el.

2012. szept. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
a számgépes játék az brutális dolog, úgy bele tud feledkezni az ember h ihaj és nem lehet abbahagyni. viszont komolyabb ember túlteszi magát az ilyen időszakán, főleg ha barátnője van. régebben én is sokat játszottam, de rájöttem, muszáj értelmesebb elfoglaltságot találni.
2012. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ajánlom a párodnak a Devil may cry 4-et. :) Amúgy hány éves, ha egy játékba jobban beleszeretett mint beléd?
2012. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Mennyi kocka
2012. szept. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
23, de informatikus...
2012. szept. 21. 23:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!