Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? vagy csak játszadozik velem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Már mikor megláttam őt egyből megtetszett ..Facebook-on bejelöltem és visszajelölt és egyik este rám is irt :) aminek nagyon örültem és azóta köszön is meg minden,egyfolytába csak rá tudok gondolni :| vajon én tetszem neki vagy nem? mélyen a szemembe néz + rám is kacsint valahogy ..csak az egyik barátnőmet is nagyon nézi akivel együtt szoktam lenni mindenhová együtt megyünk egyszer őt nézi máskor engem és nem tudom eldönteni ,hogy miért néz mind a kettőnket ..Elég sokan mondják,hohy milyen szép vagyok meg stb ..néha elhiszem de néha nagyon nincs önbizalmam :( a barátnőm szinte senkinek sem tetszik aki neki is tetszik annak én tetszem,de persze nem szedem el tőle azt aki neki tetszik (ő neki is mindig az tetszik aki nekem -.- de nem akarok vele összeveszni egy pasi miatt) ..Még pasim nem volt idegen emberek közt visszahúzódó vagyok baráti körbe már nem,na szinte mindent kb leírtam magamról :D ja és 15L :)

Léci csak normális válaszokat,és annak a fiúnak aki nekem annyira tetszik már biztos sok barátnője lehetett ezt csak gondolom..


2012. szept. 21. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
talán azért néz, mert van szeme. vagy biztos elképzelni, ahogy mind2tökkel az ágyban van :))
2012. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyire lesüllyedt ez a gyökér társadalom hogy a csajok vadászgatnak pasikra Facebook-on amikor fordítva kéne?
2012. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát azért ne éld túlságosan bele magad.
2012. szept. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

2... Igen...vadászunk mi is...elvégre már nem lépnek a,fiúk,mert beszariak...(tisztelet a kivételnek.. :) ) :D úgyhogy igen....vadászunk....ide sülyedtünk...


17l

2012. szept. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked ronda pasik kellenek?Mert csak azok beszariak.Nem tudom honnan vetted ezt a dolgot


Ronda csajra meg nyilvánvalóan nem fognak rámozdulni

2012. szept. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!