Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Romkocsmában, táncolós helyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romkocsmában, táncolós helyen lehet hosszútávú párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap voltam először igazi "táncolós helyen". Sokan odajöttek hozzám, le akartak tapizni és volt, aki meg is akart csókolni. Ilyeneket nem kérek, hogy rib@nc vagyok, stb..., de csókolóztam is. Nos, a kérdés azért merült fel bennem, mert így utólag visszagondolva számomra nem is volt jó utána... amikor a srác egy másik lányhoz ment oda, elég rosszul éreztem magam, mert a csók után egy kis kötődést-félét is éreztem... (Tudom, hülyeség...) Máskor biztos nem csinálok ilyet...


A szórakozóhelyeken csak eddig jutnak a kapcsolatok? Csók és tapizás..?


(Kérlek Titeket, kultúráltan!)


2012. szept. 22. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
a szórakozóhelyeken a kapcsolatok eljuthatnak szexig is a wc-kben,csak légy nyitott és menni fog!
2012. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt az értékes tanácsot...
2012. szept. 22. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:
bármikor;)
2012. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen a szórakozóhelyeken eddig jutnak el a kapcsolatok.Ha meg akarod dugatni magad oda menj te idióta..:D
2012. szept. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!