Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Már sokszor hallottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Már sokszor hallottam, hogy ha hosszúak egy fiúnak az ujjai, akkor lent is hosszú, ha meg kicsi akkor ott is kicsi. Ez igaz? Tényleg van összefüggés? :DD

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 19:25
1 2
 1/20 Mókusgyilkos ***** válasza:

kétlem.

bár annyit megjegyeznék: 8 évig zongoráztam :) most h ez mit jelent döntsd el magad :D [naná h azt h 1ik lyukból a másikba gyorsan átugrik XD XD na jóóó nem]

2012. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
VAN! én tapasztaéltam :D
2012. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

lehet,én nem vettem észre.

mi számít hosszú ujjnak?nekem aránylag olyasmi,és 18 centis a szerszám,de nem hinném,hogy lenne benne összefüggés.

2012. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 VVMMvvmm ***** válasza:
52%
Akkor ezek szerint, ha hosszú a kesztyűje az óvszere is az?
2012. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Pedig mennyivel egyszerűbb lenne a lányok dolga, ha ennyiből meg lehetne állapítani a férfiasságot, nem? :D
2012. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 VVMMvvmm ***** válasza:
68%
Van egy 18 centis szerszáma az egyik kommentelőnek.Jó tudni!Nem?
2012. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek annyira hosszú ujjaim, de ott lent akkora hogy a plafont verdesi.

Tehát meg cáfolom ezt az elméletet.

2012. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Nekem hosszú ujjaim és péniszem van..talán mert 188 cm vagyok:D 16/F
2012. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Nekem rövidek az ujjaim. Az intim méretem pedig átlagos. Egyébként lehet valami statisztikai alapja, mondjuk lehet hogy a hosszabb újjúaknak átlagban egy kicsit hosszabb a farkuk is. De olyan szoros összefügggés biztos nincs. És ilyen gyenge összefüggéssel meg nem sokra mész, ha most nézel egy konkrét embert, és hosszú az ujja, legfeljebb annyit mondhatsz, hogy 1%-al több esélye van hogy nagy a farka mint egy átlag újjúnak. Magyarul semmit nem tudhatsz az intim méretéről ez alapján.
2012. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
A francba, én vagyok a selejt kategória, mindenből csak kicsit kaptam.
2012. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!