Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? 16L (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? 16L (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam tavaly óta vagyunk egy suliban. Sokszor néz keresi a szem kontaktust ha a haverjaival beszél és szembe állunk egymással akkor sokat rám néz néha mosolyog de nem beszélünk szinte soha semmit. Ha hozzám szól akkor meg mindig mosolyog. Ez nálatok mit jelent? Lányok válaszá1a is kiváncsi vagyok.
2012. szept. 22. 22:21
 1/7 anonim válasza:

Biztosan tetszel neki, erre még nem gondoltál?:D


18F

2012. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nemértem miért nem keresi a társaságomat...:s
2012. szept. 22. 22:30
 3/7 anonim válasza:
Valószínű, hogy nem mer odamenni, kezdeményezni. Próbáld meg Te!
2012. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Tetszel neki az biztos! Azért nem megy oda beszélgetni mert, biztosan nem mer. Szerintem ha tetszik neked nyugodtan megteheted TE a 2. lépést! Menj oda hozzá a suliban vagy árj rá Facebookon! :)

17/L

2012. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi volt az 1 lépés?:Dcsak az a helyzet hogy én is félek:(
2012. szept. 25. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne félj, mert azzal elszúrhatsz egy nagy lehetőséget, mint én. Ja nem, mert én nem csak egyet szúrtam el.
2012. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos énsem.de osztálytársról van szó.:/
2012. szept. 25. 18:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!