Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vehetne revansot a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vehetne revansot a barátnőm?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk buliba, és a haveromnak is jött az új csaja, már egyszer kétszer találkoztunk, de tényleg nagyon új a társaságban.( a barátnőm, meg a társaság közepe, szóval amolyan hangadó típus)

Aztán elkezdtünk hülyülni, előjött a szó arról, hogy a barátnőm mennyire harcias tud lenni, meg milyen erős stb. Erre a haverom csaja kihívta egy szkanderre, (na azt hozzá kell tennem, hogy a barátnőm 56kg. a másik csaj jó ha 50kg. Ja igen 19 évesek.) hát elég hülyén néztünk először a csajra hogy mit akar a barátnőmtől, de aztán meglepődtünk rendesen amikor, igaz nem könnyen de lenyomta a barátnőmet. Aztán mosolygott egyet ránézett a barátomra azt megkérdezte tőle, hogy na ki a jobb csaj?

A barátnőmnek meg tiszta vörös feje volt, ha nem lettem volna ott lehet meg is tépi a csajt.

Szerinted hogy, mivel tudna visszavágni a barátnőm?



2012. szept. 23. 13:47
1 2
 1/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
75%
lecummantja a pasiját és megkérdezi h na ki a jobb csaj :D de gondolom ez meg neked nem tetszene XDXD
2012. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Keménykedik aztán beég. Ez az élet rendje.


Nagyon gyerekes lenne most meghúzni a haját vagy bűzbombát rejteni a tolltartójába!

2012. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez baromi gyerekes dolog
2012. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj de szerintem pont hogy neked kellett volna erre egyből reagálni:


"Az én barátnőm a jobb csaj, mert milyen ciki már ha egy nő izmos" :) Nekem így tetszik stb srb :)


Két szép dicsérettel meg mondattal kivághattad volna, ne akarjon visszavágni !


A dolgok alakulása tőled is függ!

2012. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1 Ez jó, de tényleg nekem nem tetszene.

2 Félreérted nem a barátnőm keménykedett, hanem valaki felhozta a témát, mondjuk utána már persze a barátnőm is benne volt, de nem ő állt ki hogy "milyen kemény vagyok".

2012. szept. 23. 13:56
 6/12 A kérdező kommentje:
4 Na persze, gyorsan tereltem is témát, hogy ki a szomjas meg ilyenek, de attól függetlenül a barátnőm meg hiúsági kérdést csinál belőle, és mindenképp vissza akar vágni, valamivel!
2012. szept. 23. 13:59
 7/12 anonim ***** válasza:

# 5


Nem értek félre semmit. Ilyenkor értelmes ember nem áll le szkanderozni, pláne nem egy lány. Jó, hogy mindjárt nem pankrációra hívta ki, mint a cigányoknál az ereszd el a hajam...

2012. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7 De nem a barátnőm akart szkanderozni, hanem a másik csaj.

Akkor meg már mért ne állt volna ki vele a barátnőm?

Szerintem nincs ebbe semmi rossz. Kivéve utána a másik csaj viselkedését, illetve beszólását. És ezért viszont tényleg megérdemelné, hogy a barátnőm megmutassa neki, hogy ő nem az a vesztes típus!

2012. szept. 23. 14:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Hívja ki birkózásban, semmi hajtépés karmolás, sima birkózás. :)
2012. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy ő az erősebb, nem biztos, hogy ő a jobb csaj. A kettőnek semmi köze egymáshoz. Nekem is van egy lány ismerősöm, aki nagyon erős szkanderban, az összes többi lány barátomat lenyomná szkanderban, mert én sem tudtam lenyomni pasi létemre, de az összes többi lány barátom szebb nála, attól függetlenül, hogy gyengébbek, mint ő. Ráadásul attól még, mert az a lány lenyomta a barátnődet, nem biztos hogy a barátnőd full gyenge, mert lehet hogy az a másik lány átlagon felüli picit erőben. Az én baráti körömben is van olyan lány aki nagyon szép, vékony, és ő is erős nyagyon ahhoz képest hogy lány, de ez a kevésbé szép még nála is erősebb, de ez nem zárja ki azt, hogy ő is erős. Azt jó lenne tudni, hogy a barátnőd és a másikm lány milyen viszonyban vannak. Ha nem igazán kedvelik egymást, akkor megértem hogy egy kicsit kellemetlen, hiogy lenyomta szkanderban, de ha jól megvannak, akkor szerintem semmi nincs benne, sőt szerintem aranyos ahogy a barátnőd veszít, mégis csak lányokról van szó, és ettől még nőiesebb lesz. Ráadásul a másik sem volt sokkal erősebb, mint ő.
2012. szept. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!