Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk fontosnak tartjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk fontosnak tartjátok, hogy egy lánynak szép fogai legyenek? Mennyire szempont nálatok? 20l

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
hát azért nem szeretnék olyan lánnyal járni akinek van 1 foga 2perc szünet és még egy meg ne legyenek sárgák és mit egy hegy
2012. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy gyönyörű mosollyal le tudnak venni a lábamról. Igen, ELŐNY, ha szépek a fogai.
2012. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Előny ha szép a fogad, de az sem lehet mindenkinek tökéletes.Ez olyan mint hogy valakinek modell, normális vagy kövér alkata van, tehát mindenkinek változó.De ha rendszeresen mossa az illető akkor lényegtelen.Szerintem ez nem érvadó a fiúknál, legalábbis nálam nem.

17/F

2012. szept. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem szempont
2012. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mit értünk szép fogak alatt??

1. Fogszabályzóval beszabályozott fogat?

Az lényegtelen, attól még lehet szép a mosolya, elbűvölő az arca, stb.

2. Azt, hogy rendszeresen ápolja?

Az igazán fontos, én rühellem azt, ha egy lánynak sárgák a fogai, vagy hasonló, nagyobb problémák vannak vele... Van lánybarátom aki cigizik, és megvannak sárgulva a fogai... hát neki nem szeretem a mosolyát.

F/17

2012. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nálam egy teljesen más szempont van első helyen.

persze nem baj, ha szépek a fogak is.

2012. szept. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem feltétlen fontos de azért ha nagyon csúnya fekete, vagy foghíjas akkor nem biztos, hogy szívesen megcsókolnám. 17/F
2012. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó mi van nálad első helyen szempontként?
2012. szept. 23. 17:54
 9/10 anonim ***** válasza:

ha kicsit szabálytalanul állnak az sztem aranyos, ha fogszabit teszel rá még aranyosabb :D van egy kis fétisem, de ha előre áll akkor az általába nem a legjobb.

f19

2012. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam sem fontos. Felőlem állhat össze-vissza:) Akár még hibás is lehet. Volt már olyan csajom, akinek le volt törve elöl, azzal együtt szerettem. Olyan is, akinek a középső kettő hátrafelé állt picit. Na az valami oltári cuki volt.
2012. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!