Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan "menő" ez mostanság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan "menő" ez mostanság?

Figyelt kérdés
Minden 14-5 éves kislányt megujjaznak, lefektetik. Én 14 éves koromban fel8-ig voltam elengedve a városba. Ők meg hajnalok hajnalán bulizgatnak, cigiznek, isznak. Hova szaladt már a szekér????
2012. szept. 23. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Amerikai módi vagy inkább nyugatiasodás.
2012. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenki olyan,én is 14 vagyok még sosem volt fium,nyári szunetbe is max 9-ig lehettem kint,sosem cigizten,sosem voltam buliba,nem voltam részeg,csak akkor iszok,ha a szuleim tudnak róla és megengedik,szóval inkább a minden helyett használd azt szót,hogy némely pl.
2012. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is 8-ig lehetek kinn. Cigiztem, ittam is már, havonta egyszer pedig elmehetek koncertre is. DE! Belém nevelték, hol a határ, tehát nem fogok soha seggrészeg lenni, vagy sose fogok napi 2 doboz cigit szívni. A fiúkkal meg úgy vagyok, hogy sose volt senkim, nem is tetszik senki, majd alakul, ettől függetlenül fel vagyok világosítva, anyukámmal tudok ilyesmiről beszélni.

14L (hamarosan 15:D)

2012. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ú tényleg! Nem minden kislány!!!!!! Ezt elírtam, elnézést kérek a kivételtől!
2012. szept. 23. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a TV, meg az elnyugatiasodás ezek a változásokat hozza magával. Én először egy tinibuliban 15 évesen voltam, az is utolsó buszig tartott. '4-15 évesen a tanulásra koncentráltam és bár tetszettek fiúk, nem adtam volna fel az elveimet, hogy ne ők kezdeményezzenek. Nekem is voltak udvarlóim, egy nálam 7!!! évvel fiatalabb srác sokat küzdött, hogy az övé lehessek, de nem jött össze neki. Sosem cigiztem, ez nálam szintén elvi dolog. Ahogy idősödtem, nyilván ittam, azt sosem tiltották meg, de még a 18. születésnapomon se lettem részeg!! 16 évesen kaptam az első csókomat attól a fiútól, akivel a mai napig együtt vagyok. Sajnos sok támadás éri az egészséges gondolkodásúakat, amiért nem állnak be a sorba, ehhez csak kitartást lehet kívánni! 18L
2012. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez van. azt kihagytad, hogy utána meg ide jönnek sírni hogy 15 évesen gáz e hogy már nem szűz.


sok szerencsétlen.

2012. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!