Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, ha a barátnőm 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha a barátnőm 6 éve szerelmes egy világosszőke. kék szemű magyar színészbe?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
majd kinövi...
2009. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Hat... Megesik xtem normalis de amugy nem ertem, hogya kkor teged is hogy szeret? Mivel egyszxerre ket embert... hmm :)
2009. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

normálisabb lenne ha fekete hajú, zöld szemű színészbe lenne szerelmes:D

na viccet félre téve, ez nem igazi szerelem mivel nem ismeri, ezt nyilván ő is tudja.

Én is szoktam mondani, hogy 7 éve szerelmes vagyok fred durstbe, meg egy jó ideje jacoby shaddixbe.. természetesen én sem gondolom komolyan.

2009. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

hozzátenném, hogy valószínűleg csaj rajong érte és tetszik neki, nem nagy dolog.

előző voltam.

2009. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A csaj rajong érte,de 6 évig?
2009. aug. 2. 15:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

13:23

Bár színész nem vagyok, a hajam fekete és a szemem kékeszöld... szal xD

2009. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ki az a színész?
2009. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ez már komoly rajongásnak nevezhető akkor. hát végülis vannak ilyenek, tudod akik reszketve sírnak a tokiohotel koncerteken, csak az ő imádatuknak más a tárgya. amíg nem árt vele senkinek, addig az ő dolga.
2009. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Eddig még nem árt vele senkinek,egy nagyon ismert színész a Vígszínházból
2009. aug. 5. 08:36
 10/13 anonim ***** válasza:

aha, azt hiszem tudom kiről van szó. Hát nem normális. vagy csak te tudod így, de ez semmiképpen nem lehet valódi szerelem. Ugyanis akkor ilyen alapon én is jó pár sztárba szerelmes lennék.

Egy színésznél nem is könnyű megmondnani, hogy valójában milyen. meg úgy általában akit nem ismerünk, arról nem tudjuk, hogy milyen. Remélem ez a szerelem csak annyiban nyilvánul meg, hogy van egy posztere róla a szobájában, és ennyi ki is elégíti. Amennyiben ő valóban azt állítja, hogy szerelmes, akkor hagyd egy kicsit egyedül ,hogy ráébredjen a valóságra és az igazi érzelmekre. Ha nem tér észhez, én nem maradnék vele a helyedben.Nekem egy ilyen rosszul esne, meg nem is tartanám valami értelmes embernek az illetőt.

2009. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!