Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béca kérdése:

Ki járt már így?

Figyelt kérdés
Fiúk, lányok. Veletek előfordult már, hogy szerelmesek vagytok valakibe, de nem vele vagytok együtt?

2012. szept. 24. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, de hamar el is múlt.
2012. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer volt már, még középsuliban. 24/F
2012. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a párodat szereted, nehogy hülyeséget csinálj. Hidd el, nem kicsit bánnád meg..
2012. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer szerelmes voltam egy csajba 4 évig,úgy hogy nem is tudta,sőt a mai napig se tudja.Viszont én senkivel se voltam ez idő alatt...
2012. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most is ez van. Nem tudok lépni, mert neki nem kellek, ezért elmennem itthonról hülyeség, minek menjek egyedül egy albiba, hogy ott szomorkodjak.
2012. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Együtt voltam a barátommal, nem voltunk már jól és sikerült beleszerettem másba. Azt hittem elmúlik, de nem. Szakítottam. Na azóta is egyedül vagyok.
2012. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!