Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek van valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek van valamilyen fetish-etek, extra vágyatok, amit még nem próbáltatok ki, de lehet, hogy egyszer kipróbáljátok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 24. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az anál, bondage, hármasban, szerepjáték, kint a szaadban, vagy valami extr helyen, egyszer a lábszexet is kipróbálnám, plusz csak simán egy lánnyal. Kb ennyi.
2012. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Nem is tudom... Sokan fétisnek nevezik, de nem maga a tárgyért való rajongásért, mint inkább a szexisségért, de nagyon szeretek harisnyákat, tűsarkúkat, illetve testhezálló, minden formát követő ruhákat hordani. Rendkívül szexisnek érzem magam ezekben, sokszor még szex közben sem kerülnek le, csak a szükséges dolgok kerülnek kiszabadításra. :) Eddig a férfiakkal, akikkel dolgom volt, inkább szerették és fokozta vágyukat, mintsem perverziónak vagy fétisnek titulálták volna.

Ezen kívül persze, nagyon izgalmas tud lenni a szex egy lebukásveszélyes helyszínen. :)

2012. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szabadban történő sex (persze én csak úgy csinálnám, hogy kicsi legyen a lebukásveszély.. -- nekem anélkül is izgalmas lenne a szabadban xD)

Ezen kívül ami talán fétish , hogy rajta valamiféle hosszú zokni legyen vagy ami a páromban nagyon fel tud izgatni ha mondjuk csak egy ilyen ujjatlan bőrkesztyű van rajta. Nem tudom miért , de engem az nagyon felizgat.

Illetve egy furcsaság van, hogy ilyen vérrajongó vagyok xDD És szívesen sexelnék mondjuk művérrel vagy valahogyan.. :DD

2012. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*rajtam legyen hosszú zoki xDD
2012. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Golan Trevize ***** válasza:
egyszer rász.rnék valakinek a hátára, és vietnámi gyékénypapuccsal szétcsapkodnám.
2012. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mért nem teszed meg? :)
2012. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
medical fetisht.
2013. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!