Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amiben idegesítenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amiben idegesítenek a mai 13-15 évesek?

Figyelt kérdés
nem kell feltétlenül szexuális legyen
2012. szept. 24. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem idegesetínenek 19f
2012. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a viselkedésük... Azt hiszik,hogy ők a világ közepe.Körülöttük forog minden,és szájalnak az idősebbekkel.

Keménykednek.De a haverjaikért nem állnak ki.A lányok meg úgy viselkednek,mintha 20 évesek lennének

2012. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem ide való, de nem akarok külön kérdést feltenni emiatt.


Szóval ha edzek és nem durran be a izom, nincs az az égő érzés de utána érzem, hogy nagyon elfáradt, akkor rendesen megedzettem, tehát ugyanúgy nő ha mindig így csinálom ?:D Nem most kezdtem de erről még nem találtam írást :S

2012. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D örülök, hogy ennyire népszerűnek tartod a kérdést. Remélem még kapunk választ:D
2012. szept. 24. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Erre lepontoz a sok balf*sz ahelyett hogy segítenének... A mínuszolás az megy, de valami okosat vagy hasznosat írni már nehezére esik...
2012. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TOMAtm ***** válasza:
100%

zóna pocok :

Azért nincs mindig égő érzés az izmaidban,mert a szervezeted edzettebb lesz és el tudja szállítani a tejsavat,nem gyülemlik fel az edzés alatt.ez nem rossz,sőt.nem kell annyira edzeni h izomlázad legyen(főleg ha már hónapok óta edzel),ugyan azt a hatást fogod elérni mintha izomlázad lenne(vagy még jobban fogsz nőni,mert a testednek nem a tejsavval kell foglalkozni hanem a regenerálódással)


Kérdező: - abban idegesítőek h 20 évesnek próbálnak látszani,azt hiszik mert megtesznek dolgokat(pl itt lefekszenek 10 évvel idősebbekkel)attól lesznek nagyok,de inkább csak szánalmasak lesznek.a másik meg a nem merem megkérdezni,jajj most mit csináljak rámnézett XY a suliban -típus.ezektől agyvérzést kapok.ennyi idősen tanulni kéne nekik sztem.

2012. szept. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Végre egy normális válasz :D

Február vége óta tolom, akkor valszeg azért.

Nagyon köszi TOMAtm, megnyugtattál ;)

2012. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
zóna pocok: kérdésednek mi köze a Szerelem, szex témához? Szerintem semmi. Csodálkozol hogy lepontoznak??
2012. szept. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert pl. ennek a kérdésnek, hogy "Mi az amiben idegesítenek a mai 13-15 évesek?" mi a köze a SZERELEM/SZEX témához? elárulom : semmi. Se a szerelemhez nincs köze, se a szexhez, meg még jó pár (több mint a fele) kérdésnek nincs köze ehhez a témához... :)))
2012. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!