Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne egy csaj aki pár napja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy csaj aki pár napja "rámászott" nagyon aranyos, kedves, megértő. De valahogyan nem az esetem. Vagyis a viselkedése elég fura, és nem is határozott meg ezen kívül néha az anyámra emlékezetet?

Figyelt kérdés
És ez elégé zavar. Múlt héten rámászott és hagytam magam csókolóztunk, ölelkeztünk de valahogyan nem éreztem azt a "lángot" elvileg most "járunk"...nem kellet volna hagyni magam mikor rámászott...ebben nagyot hibáztam, hogyan tudnám "elküldeni"?vagyis megértetni vele, hogy barátságnál többet nem akarok, nem akarok neki fájdalmat okozni vagy az érzéseivel játszani.Nagyon szeretem őt mint barátot.
2012. szept. 25. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A külsejében nem tetszik valami? Mert ha az amúgy jó és te bejössz neki hülyeség lenne dobni.
2012. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kire mászott rá? Rád? Mert az úgy kell írni, hogy "rám mászott", nem pedig "rámászott". >:(
2012. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*azt
2012. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyorsan írtam. Elnézést e helyesírási hibákért. Háát aranyos csaj mihez tudnám hasonlítani...aranyos (de egy macska is aranyos mégsem fogok összejönni egy macskával) hülyes hasonlít de kb így van..nem tetszik annyira külsőre szép de nem az esetem
2012. szept. 25. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!