Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy megbocsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy megbocsájtson a csajom?

Figyelt kérdés
Vasárnap egy kicsit részegen értem haza a haveroktól, miután hazaértem szexelni akartam de a csajom nem akart mondván, hogy részeg vagyok erre ideges lettem és elcsattant egy pofon.
2012. szept. 25. 19:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem is szereted ha megütötted vagy legalábbis nem tiszteled.inkább ne béküljetek ki.keress olyat akit részegen is simogatni fogs nem pedig ütni...
2012. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Remélem, nem bocsát meg. Részegen jön ki az ember igazi énje..
2012. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Emiatt az egyetlen hiba miatt szakítson velem???
2012. szept. 25. 19:55
 14/17 anonim ***** válasza:
jo parasztvagy (:
2012. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szereted és felpofozod? Gratulálok, ez ám a szeretet.


Remélem sosem bocsát meg neked! És ezt férfiként mondom!

2012. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Virággal már próbálkoztam.


Nem akarom elveszteni őt mert nagyon szeretem! :(


# 7/15 Időpont ma 19:34


Hát ezt már mindenképp buktad legközelebb ne a másik csajodat vidd neki engesztelésül :D.

2012. szept. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Még ha meg is bocsát neked, nem biztos, hogy ugyanúgy fog hozzád viszonyulni mint az elején. Hiszen ez egy örök nyomot hagyott benne, és félni fog tőled. Erre nagy esély van. Ha szakít veled, akkor fogadd el. Nem élhet kényszer kapcsolatban. Gondolom azt akarod, hogy boldog legyen. Hátha nélküled boldogabb lesz.
2012. szept. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!